Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

moje zarabianie pieniędzy

kaszubanna




Dołączyła: 01.09.2010
Posty: 18

Znalazłam sposób na zarabianie w domu przez Internet!!! Myślę, że jest to SUPER przedsięwzięcie. Dlaczego?
Ponieważ:
- nie jest się uzależnionym od pracodawcy, który często wykorzystuje pracownika
- pracuję się tylko dla siebie i dla siebie zarabiam
- nie jestem zmuszona, by rezygnować ze swojej głównej pracy
Może chcesz się tym zająć? Daj znać.
Naprawdę BARDZO POLECAM.
Sama sprawdziłam.

Anka.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

A możesz napisać więcej szczegółów? O jaką pracę dokładnie chodzi? Wszyscy forumowicze na pewno są bardzo zainteresowani,czekamy na więcej informacji.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

nie ma czegoś takiego jak zarabianie bez wysiłku,nawet praca zdalna wiąże się z jakimiś obowiązkami.
Szukasz hostessy ??

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Nikt nie płaci za improwizacje, trzeba uważać na obietnice, po miesiącu do wypłaty a tu niespodzianka, oczywiście przykra.

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Taa, pewnie to kolejny szemrany pomysł na dodatkowy zarobek. Człowiek tylko straci dużo czasu, a nie dostanie żadnych pieniędzy. Ja tam osobiście skłaniam się ku stwierdzeniu, że najlogiczniejsze będzie stworzenie strony www i generowanie z niej przychodów. Jakiej? Tu już wszystko zależy od Twoich umiejętności.
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

Wiki11




Dołączyła: 24.09.2014
Posty: 1


Ciężko jest znaleźć dobrą pracę przez internet. Dużo ofert to szemrane interesy, trzeba dużo zapału, aby się przez to przebić. Jest to możliwe, ale trzeba mieć trochę szczęścia.



wiewiora




Dołączył: 27.10.2014
Posty: 23

Ja nie wierzę w takie"zarabianie przez internet" zazwyczaj nic nie jest tak pięknie jak to opisują 

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66


Da się zarabiać przez Internet, ale zwykle jest to przede wszystkim związane z naprawdę ciężką pracą.

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233


jakos nie wierze ale proszę podaj szczegóły
cofnąć się by wziąć rozbieg

TomaszT




Skąd: Dębina
Dołączył: 19.11.2014
Posty: 10


Zarabianie przez internet to temat rzeka. Trzeba na to spojrzeć z szerszej perspektywy. Portal na którym obecnie przebywamy przecież też zarabia i robi to przez... internet. Jeżeli posiadacie jakieś umiejętności to można je przecież łatwo sprzedać na internecie. Potrzeba tylko pomysłu i chęci.

Mimo wszystko poczekam na odpowiedź autora w tej sprawie.


«   | 1 | 2 |