Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

moje zarabianie pieniędzy

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5


kaszubanna  podaj szczegóły tej pracy. Ja tez w cuda nie wierzę. Każda praca wymaga czasu i włożenia pewnego wysiłku.


PhilipBlue




Dołączył: 15.12.2014
Posty: 5


Ja też w takie rzeczy nie wierzę...
Geniusz to wieczna cierpliwość.

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

Czytam i sie dokształcam :)

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62


Podam właśnie  bardzo dobry bestcapital.pl/faq-obligacje-korporacyjne/  jeden z lepszych informatorów  na temat inwestowania.

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

fajny pomysł:)
cofnąć się by wziąć rozbieg

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


siema jestem zainteresowany co to za praca?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Jest wiele możliwości zarabiania przez internet.Ale niektóre zupełnie nie sa opłacalne.

Możesz:

wypełniać ankiety

klikac w reklamy

pisać teksty

Ale nie zarobisz na tym wiele.

Jesli nie przeszkadza CI ryzyko to możesz spróbować sobie grać w karty. Granie w pokera w kasynach internetowych jest legalne a niektórzy zarabiają na tym naprawdę niezła kaskę.


talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Można zarabiać na wiele sposobów. Chociaż tak jak pisze koleżanka powyżej niektóre są bardzo ryzykowne i osobiscie nie wiem czy zdecydowałabym sie na zdobywanie pieniędzy w ten włąśnie sposób. Niestety ale nie zostalam obdarzona smykałka hazardzisty tak wiec dla mnie takie zarabianie odpada )

 Jesli macie dużo znajomych to propnowałabym spróbować swych sił jako konsultantka kosmetyczna. Na przyklad sprzedając kosmetyki od Oriflame. Kosmetyki moim zdaniem świetne, sama je bardzo lubie ( i mogę kupować je dla siebie taniej). Przy okazji wpada trochę grosza co miesiąc.


MonikaR




Skąd: Wrocławe
Dołączył: 12.10.2021
Posty: 19


każda praca to jakiś wysiłek ;) ważne, żeby robić to co się lubi

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Od siebie dodam, ze obecnie wiele banków ma dobre promocje na załozenie sobie u nich konta. Zakładając konto można liczyć na duży dodatkowy zastrzyk pieniędzy.... 

 Szczególnie dobre promocje mają na kontach studenckich. Banki  jakie mają takie promocje to

mbank

millenium bank

ing bank śląski

 

  | 1 | 2 |   »