Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Może znacie niedrogą wypozyczalnie samochodów w Krakowie

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Pytanie niestandardowe ale moze ktos tutaj mi pomoże. Mianowicie szukam taniej wypożyczalni aut w Krakowie. Bardzo proszę o informację gdzie w dobrej cenie wynajmę samochód. 

silly




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 15.04.2017
Posty: 5


Jeśli jeszcze potrzebujesz to może spróbuj sobie zobaczyć tutaj: oferia.pl/wykonawcy/motoryzacja-transport
 powinno się udać coś znaleźć. Nie polecę Ci konkretnej bo nie jestem z Krakowa i sama nigdy nie korzystałam z tego rodzaju usług w Krakowie właśnie.

boogabear




Skąd: Kraków
Dołączył: 04.07.2017
Posty: 3


Polecam Trafi Car - bierzesz auto dokładnie na tyle na ile chcesz.
Adwokat Kraków - https://pbkb-adwokaci.pl

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Oj jest ich sporo. Polecam generalnie:

avis

car free

hertz

 rent a car  - tę wypożyczalnię szczególnie. Nie jest to duza wypożyczalnia, ale mają bardzo dobre promocje, autka są nowe. Poza tym ma fajna lokalizację bo znajdują się na Dworcu Głównym w Warszawie ( po wcześniejszym uzgodnieniu mogą oczywiśćie przetransportować samochód w dowolne miejsce w Krakowie czy pod Krakowem).


andrzej.raczek123




Dołączył: 01.08.2019
Posty: 4


Ja mam bardzo złe doświadczenie z jedną wypożyczalnią w Krk ale niestety nie pamiętam jej nazwy, bo było to dawno. Generalnie pożyczyłem tam samochód i nie dojechałem nim na wyznaczone miejsce, skończyło się u mechanika. Na szczęście szybko rozwiązano problem. Okazało się, że konieczne było spawanie aluminium. Oczywiście wypożyczalnia przeprosiła i pokryła koszty, ale najadłem się sporo stresu.