Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Odpoczynek jesienią - dokąd warto się wybrać?

lenna70




Dołączył: 28.09.2017
Posty: 1

Planuję krótki wypoczynek w listopadzie. Tak 4-5 dni, wiem, że mało ) ale zawsze coś, zastanawiam się nad podróżą do Włoch, ale czy wtedy nie panuje tam nuda ) ? Sporo się dzieje latem, ale w listopadzie może nie być tak ciekawie. Co uważacie?

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Włochy. Jesienią wcale nie dzieje się mniej - to turystów jest po prostu mniej. Serdecznie polecam ten kierunek i życzę udanego urlopu ! :)
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Włochy/Hiszpania, ogólnie te cieplejsze kraje. Turystów mało, pogoda wciąż dobra więc moim zdaniem warto ;)
hardcorowo

ladytst




Dołączył: 17.08.2014
Posty: 7


Wenecja w październiku jest przepiękna

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Jeżeli mam polecać jeden zagraniczny kraj na wypoczynek, to może Portugalia? Madera jest naprawdę piękna jesienią oraz zimą :)
Imbryczek.net.pl

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Madera jest faktycznie przepiękna. Cudowne krajobrazy,. Jednak minus tutaj jest taki,ze miejsce to jest bardzo drogie. Jedynie zimą można tam polecieć w miarę dobrej cenie i to jeśli uda Ci się zabukowac sobie jakieś niedrogie bilety. 

 Ze swojej strony polecam również i nasze polskie morze. Po pierwsze jest nadal ciepło ( polska jesień jest ładniejsza w ostatnich latach niż wiosna). Po drugie będzie taniej i mniej turystów tak wiec będzie można wypocząć spokojniej. W Jastrżebiej Górze jest przyjemny hotel Astor, z wbudowanym basenem. Świetne miejsce, szczególnie na wypoczynek z dziećmi.


Polcia




Dołączył: 11.10.2021
Posty: 20


Włochy albo Hiszpania ;)

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41


Jesli chcecie wypocząć sobie wygodnie w ośrodku spa, polecam Dwór Kolesin:

przepyszna kuchnia

możliwość wynajęcia sobie noclegow na miejscu

wygodny standard

i piękne połozenie wśrod zieleni nad jeziorem

W zeszlym roku spędziliśmy tam rocznice, jeśli nie będzie obostrzeń to w tym roku również się tam wybierzemy.