Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

konto w banku

bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie dla firmy ? Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą dla firm .Sprawdzałam nawet  ranking kont bankowych  tam jest cale zestawienie kont i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie dobry bank ?


Ekspert PKO BP




Dołączył: 25.10.2017
Posty: 1


Polecamy konto firmowe w PKO Banku Polskim. Obecnie zakładając PKO Konto Firmowe możesz otrzymać dostęp do Internetu: 10 GB miesięcznie przez rok! Zapraszamy do kontaktu!

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Akurat ten bank nie ma takiej superowej oferty jeśli chodzi o konto dla firm.Jest o wiele więcej banków mających korzystniejszą ofertę. Polecałabym zerknąć sobie do porównań kont bankowych w sieci. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. 

Najlepsze jest chyba konto w nest banku. Jest całkowicie darmowe;

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę

0 zł za przelewy do innych banków

0 zł za wypłaty z bankomatów


Treadq




Dołączył: 08.09.2017
Posty: 3

Chyba nie specjalnie doradzę odnośnie firmy ale z tego co słyszałam dobre warunki są w Deutsche Bank. Sama mam tam konto oszczędnościowe: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/konta/db-konto-oszczednosciowe.html Przy wyborze zarówno konta jak i banku wiele też zależy od tego czego oczekujesz-myślę, że od tego powinno się zacząć.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Najlepiej pochodzić po bankach i popytać o oferty.
hardcorowo

harrykane




Dołączył: 10.02.2018
Posty: 2

Tak, najlepiej pochodzić i popytać, ale można też posprawdzać w internecie, bo jest sporo fajnych ofert. Ja mogę polecić konto firmowe w Toyota Bonku i sprawuje się naprawdę fajnie.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tym banku. Nie wiem czy powierzyłbym im swoje pieniądze :P
hardcorowo

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Do firmy mogę polecić również konto w nest banku. Wiele osób pewnie nie słyszało o tym banku, jednak jest to jak najbardziej sprawdzony i tradycyjny bank, który oferuje całkowicie darmowe konta. Równiez i firmowe, które w wielu bankach jest płatne.

 Drugie dobre konto bankowe jest w idea banku. Bank jest bankiem, który jest specjalnie dedykowanym firmom. Tak więc mają w ofercie dobre opcje kredytów dla firm. Jak również leasing.  


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



No nie wiem, wolę sprawdzone rozwiązania.
hardcorowo

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


A ja polecam nie gdybać tutaj jaki bank ma najlepsze konto ale po prostu zerknąć sobie do porównania kont osobistych i na podstawie tego porównania wybrać dla siebie najlepsze konto. Kont jest wiele, niekoniecznie maja dobre warunki prowadzenia. Wiele banków obecnie daje pieniadze za założenie sobie u nich konta, tak wieć skoro już zdecydowaliście się na otwarcie sobie konta to najlepiej w banku, w którym możecie dodatkowo coś zyskać. 

«   | 1 | 2 |