Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Doradzicie co dać tacie na 60 te urodziny

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Lubi hmm;

seriale

wędkować ( ale z tego to na pewno nic nie kupię bo sie na tym nie znam)

 Jakie macie pomysły na prezenty?  


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



Może na poczatku napisz ile masz mniej wiecej pieniędzy na prezent? Wiedząc jaki jest budzet to będzie Ci łatwiej coś dorazić. Bo możesz równie dobrze kupić coś tacie za 50 zł a równie dobrze możesz kupic za 500 zł.

 Proponuję prezent z elementem zaskoczenia. Zamów dla taty gazetę, na której będzie dedykowany dla niego artykuł i zdjęcie? Potem tata jeśli będzie chciał będize mógł sobie pamiątkowo oprawić to w ramkę.


magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Hobby Twojego taty nie pomaga -D A może coś uniwersalnego, typu sweter albo portfel...albo może komplet ręczników z dedykacją w formie haftu?

nietra




Dołączył: 09.01.2020
Posty: 4


Może jakiś zegarek?

nimoremas




Dołączył: 22.07.2020
Posty: 3

Mój tata na przykład lubi majsterkować i wydaje mi się, że takiej osobie warto jest kupić coś co przyda jej się podczas tego typu zajęć

https://www.gruznet.pl

hartmann.lilian




Dołączyła: 22.10.2020
Posty: 4


Wydaje mi się, że np. warto zdecydować się na pobyt w SPA :) 

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


Nie ma chyba nic cięższego niż wybór prezentu dla taty

komanka21




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 02.05.2021
Posty: 3


PatiMielewska napisał/a:

Nie ma chyba nic cięższego niż wybór prezentu dla taty

 

 i dla męża :DDDD Zawsze mam kłopot z wyborem prezentu dla niego ...Po wielu latach małżeństwa mam wrażenie że wszystko już ma, albo miał, lub jest totalna pustka w głowie co mu kupić... Podczas kopania w sieci znalazłam taki patent jak gotowy prezent na każdą okazję dla niego, lub dla niej. To świetne rozwiązanie mojego i nie tylko mojego jak się domyślam problemu. Ogólnie te zestawy wyglądają bardzo ładnie i mega profesjonalnie sama chciałabym coś takiego dostać . Pozdrawiam!

aniak

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41


Oj musze się tutaj z tym zgodzić. Szczególnie, ze pytam się często tatę co chce dostać i uzyskuję odpowiedź, ze nic, że wszystko ma.... A jednak coś by się przydało podarować.

Od siebie polecam dobrej jakości kawę. Szczególnie jeśli tata lubi ją pić. Dobrze jst poszukać kawy świeżo palonej. Najlepiej arabica. 

 Taka ma zdecydowanie najlepszy aromat )   Jeśli planujesz kupić, polecam do kupna ten Sklep z kawą Quba Caffe .


Kamil_Krupa




Skąd: Warszawa
Dołączył: 14.09.2021
Posty: 1

Mój ojciec był szczęśliwy jak dziecko, kiedy dałem mu voucher strzelecki na Dzień Ojca. Więc zdobądź inny pomysł

«   | 1 | 2 |