Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Wyciskarka

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Hejka posiadacze Sany (albo innych wyciskarek) jak wygląda sok z natki pietruszki i drugi zestaw imbir z cytryną??

zieba




Dołączyła: 27.12.2021
Posty: 11

Jasne, ze tak Owoce wcale nie są takie dobre i fruktoza w dużych ilościach może być szkodliwa. Sama stawiałabym na soki warzywne. Mój ulubiony sok to
burak marchewka natka pietruszki oraz pomarańcza do smaku Sok jest przepyszny i ma w sobie ogromne dawki dobrych witamin.

Jeśli interesuje Was tematyka zdrowego odżywiania się, polecam zapoznać się z ofertą Aura Herbals: https://auraherbals.pl/ W ofercie mają wiele prozdrowotnych naturalnych suplementow diety. Jak ekstrakt z kurkumy.

Pucca




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 21.02.2022
Posty: 23


Osobiście nie miałem nigdy takiego sprzętu, ale pożyczyłam kiedyś i faktycznie, jest to świetna rzecz!


zerle




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 23.08.2022
Posty: 8



Pietruszka, mięta, cytryna i jabłko z Sany smakują najlepiej. Normalnie w każdej wyciskarce czuć fafrocle (małe ostre kawałki) z pietruszki a w Kuvings absolutnie niewyczuwalne- idealnie aksamitne. Co do blendowania tego zestawu np. w termomix nie do wypicia.... imbir z cytryną też fajnie się robi ale ja lubię jednak dodać coś słodkiego do tego np. Jabłko.

Oczywiście dobrze jest mieć owoce z własnego ogrodu ) 

Polecam szczególnie sadzonki jagody kamczackiej


Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Wyciskarka- cudowna rzecz według mnie ;)  Nam się bardzo przydała, czy to do robienia soków czy do placków ziemniaczanych.

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5


Placki ziemniaczane z wyciskarki? Pierwsze słyszę ;D

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Noo a jak ;) Ja właśnie tak robię. Bo nie mam sokowirówki, trzeć mi się zmieniaków nie chce więc placki robię przez wyciskarkę ;)