Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika deborah83
deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Nipsu, dobra rada z tym kubeczkiem, nie wiedziałam, że tak działa. Ja też przyznam, że nie mam za wiele czasu na zabiegi kosmetyczne w domu. Zawsze się znajdzie coś innego, no chyba że mamy z siostrą girl's night. :) Mnie ostatnio też dało się we znaki buchnięcie gorąca z kaloryferów. Non stop chce mi się pić. W nocy duchota, a jak otworzę okno choćby na mikroszczelinę, to od razu zimno. Moja przyjaciółka też mnie namawia na pościel wełnianą i przyznam, że uległam. :)
» przejdź do wątku

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Ja kilka rzeczy gotowałam lub piekłam ze strony [URL=http://videojug.com]videojug.com[/URL] . Fajne przepisy i na video pokazane krok po kroku jak co zrobić. Dla mnie to bardzo pomocne, bo jak widzę, jak ktoś robi, to łatwiejsze mi się wydaje. A każdy taki filmik ma kilka minut, więc nie trzeba oglądać całego długiego programu kulinarnego. :)
» przejdź do wątku

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Ja jestem jak najbardziej za. Sama stosowałam, ale jak przekroczyłam limit i zjadłam 1300, to katastrofy nie było. I ciągle chudłam. W ciągu dwóch miesięcy schudłam 8 kilo i czułam się super. Efekt jo-jo - no cóz, był, ale to z mojej własnej winy. teraz znow jestem na tej diecie. Najfajniejsze w niej jest to, że je się wszystko, tylko w małych ilościach. Ja się nie nadaję na restrykcyjne diety, ze ściśle ułożonym jadłospisem.
» przejdź do wątku

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

Cos mi się nie wydaje, żeby taki pas potrafił zdziałać zbyt wiele... Ludzie pocą się na siłowni i głodzą, żeby osiągnąć rezultaty. Połowa by tego nie robiła, tylko by sobie kupiła to urządzenie, gdyby było rzeczywiście tak skuteczne.
» przejdź do wątku

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

A czy czerwona nie ma jakichś skutków ubocznych? Bo koleżanka kiedyś jak piła czerwoną herbatę, zaczęła się skarżyć na kłucie w żołądku. Różne mogły być przyczyny, ale ona mówiła, że to się zaczęło od picia herbaty. Ja zielonej nie lubię, więc u mnie opcją by była czerwona...
» przejdź do wątku