Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Maga33
Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

tak herbaty rzeczywiście są pomocne przy odchudzaniu. Należy jednak pamiętać a żeby nie pić kawy ani alkoholu podczas diety. Należy się oczyszczać podczas diety - najlepsze do tego są błonniki.
» przejdź do wątku

Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

ja stosowałam Multiwitaminy Formuła 2 Herbalife jako dodatek do mojej diety . można szukać tutaj www.kontrola-wagi.pl . Można zapytać konsultanta o to - porady są darmowe
» przejdź do wątku

Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

Sprawdziłam na własnej skórze na początku byłam negatywnie nastawiona na suplementy odchudzania ale teraz już wiem że bez tego odchudzanie jest nie możliwe. W dzisiejszych czasach gdzie większość produktów jest przetwarzana i są to produkty nie świeże suplementy to idealne rozwiązanie ponieważ zawierają wszystkie składniki odżywcze jakie tylko człowiek potrzebuje . Każdy powinien je stosować . Ja pomoc znalazłam na stronie :
www.kontrola-wagi.pl .Otrzymałam darmowe konsultacje oraz opiekę przez cały okres kuracji. Schudłam 8 kg w 2 miesiące. Ja jestem zachwycona tym wynikiem zwłaszcza że odchudziłam sie zdrowo bez żadnej chemii i leków .
» przejdź do wątku