Witam!

Jestem chłopakiem, mam 15 lat, ważę około 57 kg przy wzroście 180 cm... Czyli dość mało. Jem praktycznie co chce i ile, ciężko mi powiedzieć ile zjadam jednak kalorii, bo nie notuję. Zdarza mi się, że zjem bardzo mało w ciągu dnia, ale to jak nie mam co zjeść lub nie chce mi się ;p Czasem nie czuję głodu przez cały dzień praktycznie, a czasem zjadam bardzo dużo.

Ostatnio próbowałem zgrubnąć, bo męczy mnie niska waga. Wpadłem na pomysł, po kilku dniach namysłu, że będę pił oliwę, codziennie. Rano 3 łyżki, po południu - 3 łyżki i wieczorem około 3 łyżki oliwy z oliwek. Jedna łyżka to powinno być około 15 gram oliwy, trzy - 45. 45*9 kalorii = 405 kalorii; 405*3 = 1215.

Oliwa jest zdrowa. Tłuszcz powinien dobrze się odkładać. Myślicie że to dobry sposób na przybranie kilku kilo? Co byście radziły/radzili. Piszę głównie z obawy, że jednak taka oliwa nie będzie się odkładać :P A i po wypiciu wcale nie czuję się najedzony, więc poza tym jem tak jak normalnie raczej.

Macie jakiś dobry sposób na zabicie tego.. niedobrego smaku? Ja nie oddycham podczas picia i od razu czymś popijam, najlepiej na bazie mleka. Zazwyczaj rozcieńczam oliwę w wodzie, ale i tak jest to bardzo upierdliwe ;/

PZDR
» przejdź do wątku