Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika tola
tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

Mieszkam w Warszawie, poszłam pewnego razu do sklepu media markt agd itp pewnie wszyscy słyszeli, kupiłam pralkę nie pamiętam jaką jakiś model candy, nie ważne, przemiły pan pomógł mi wynieść ją ze sklepy do samochodu, ale jak ją ładował to upuścił i rozwalił! przynajmniej tak tweirdził, oczywiście przeprosił i powiedział ze odkupi, poszliśmy na górę i wybrał mi super model bosch nie wiem jakiś tam (który potem się dowiedziałam ze straszny chłam) a tamta candy zabrał, po jakimś czasie jak byłam tam znowu w sklepie to mi powiedzieli ze w ogóle super ze wziełam tamtą candy bo była mega promocja wtedy i normalnie kosztowały bardzo dużo a tutaj były tanie przez jeden dzień. I powiedział że ten koleś specjalnie taką akcję zrobił, żeby potem wziąć paragon ode mnie i sobie na gwarancji naprawić i miał tanio bardzo dobra pralkę, a i powiedział że jak pralka udeżyla dołem co się stało naprawdę to nic jej nie powinno być!!! do tej pory przeklinam mojego boscha!!! No nic, myslicie że jest możliwość zlokalizowania człowieka? po np dacie zakupu czy coś?
» przejdź do wątku

tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

no to może zadziałać faktycznie :)
» przejdź do wątku

tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

Próbowałam już kilku ale bez jakiś super efektów, ale dopiero teraz niedawno dowiedziałam się o tym że wraz z suplementami diety trzeba również stosować wysiłek fizyczny bo inaczej nic nie zadziała. Koleżanki polecały linea, chitinin i alli w sumie te co są reklamowane, wychodzi na to że działają, a wy może coś polecicie? co na was zadziałało?
» przejdź do wątku

tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

Szybko do zadyszki? wolno spokojnie? głębokie wdechy czy płytkie?
Każdy umie biegać, ale chodzi o to jak trzeba to robić żeby najwięcej spalić kg
» przejdź do wątku

tola




Dołączyła: 24.03.2010
Posty: 6

no właśnie jak to z tym jest bo przecież teraz ta cała akcja jest z wodą, mówią nawet do 3 l dziennie, różnie to wygląda te wszystkie teorie
» przejdź do wątku