Dzisiaj jest: Niedziela, 05.07.2020 Imieniny: Karoliny i Antoniego

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5855

Forum dyskusyjne

powrót
Wszystkie posty użytkownika Krysia5
Krysia5

a co myslicie o bieżni? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ponieważ szczerze powiedziawszy raczej nie znajdę w sobie motywacji do biegania w taka pogodę :) rewelacyjnie ćwiczy się również na orbitreku. Słyszałam, że należy ćwiczyć minimum 30min żeby cokolwiek spalić :)
» przejdź do wątku

Krysia5

a czy któraś z was stosowała masaż czekoladowy? Ja go odnalazłam w ofercie Primavera Spa i szczerze powiedziawszy mam wielką ochotę się na niego wybrać. Celem jest walka z cellulitem. jak również próba ujędrnienia i wygładzenia ciała :) Poza tym musi być to wspaniała aromatoterapia :)
» przejdź do wątku

Krysia5

Nie jestem w stanie odpowiedzieć ci na pytanie, ale wiem ze codziennie powinno sie wypic minimum 1,5l wody. Szczerze nie wiem jak można tego dokonać ale jak chyba nie wypijam aż tyle, no może latem :) Poza tym tez słyszałam, że podczas posiłku nie powinno sie pić tylko najpierw zjeść a potem na koniec coś wypić.
» przejdź do wątku

Krysia5

ja znam kilka osób które rzuciły palenie tylko i wyłącznie dzięki swojej silnej woli. Osobiście podziwiam takie osoby, bo sama nie wiem czy tylko dzięki silnej woli byłabym w stanie tego dokonać. Słyszałam również , że dobre są plastry mój kolega stosował i mówił, że mu pomagały :)
» przejdź do wątku

Krysia5

A słyszałyście o e-lek.pl ? Maja tam leki w o wiele niższych cenach niż w aptekach. Ciesze się, że istnieją takie wirtualne apteki, ponieważ mam już dosyć stania w kolejkach wśród kaszlących i smarkających ludzi, kiedy ja np. chce sobie tylko kupić witaminy !!!
» przejdź do wątku