Dzisiaj jest: Wtorek, 16.04.2024 Imieniny: Julii i Benedykta



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika WODZU!
WODZU!




Dołączyła: 07.01.2011
Posty: 5

Dziękuję za wszystkie cenne porady... Sukcesywnie udaje mi się zrzucać zbędne kg ;) Nie forsuję się jakoś specjalnie i nie podejmuję wielkich wyrzeczeń, ale daję radę ;) Staram się na bieżąco kontrolować wagę i jak jednego dnia robię sobie tzw "dzień dziecka" to staram się spalić nadmiar kalorii ;) Pozdrawiam ;)
» przejdź do wątku

WODZU!




Dołączyła: 07.01.2011
Posty: 5

OK będę walczył ;)
» przejdź do wątku

WODZU!




Dołączyła: 07.01.2011
Posty: 5

Rozumiem że każde danie w ilości symbolicznej :) OK postaram się ;)
» przejdź do wątku

WODZU!




Dołączyła: 07.01.2011
Posty: 5

Zapoznałem się ze wszystkimi wytycznymi :D Jestem przerażony, ale mam nadzieję, że dam radę ;) Wypisałem sobie wszystkie produkty na tak, te zamierzam teraz kupować, a te na NIE omijać szerokim łukiem... Dziękuję za pomoc, oczywiście będę się dzielił swoimi przeżyciami i mam nadzieję sukcesami ;)

OK mam teraz jeszcze jedno praktyczne pytanie: Co na śniadanie, bo z tym mam zawsze problem i zawsze jest to po najmniejszej linii oporu ;)
» przejdź do wątku

WODZU!




Dołączyła: 07.01.2011
Posty: 5

Witam serdecznie!
To forum traktuję jako swoistego rodzaju ostatnią deskę ratunku, ale czytałem sporo postów i tematów na tym forum i widzę, że jest tutaj sporo osób bardzo kompetentnych i znających się na odżywianiu ;)

Zwracam się z uprzejmą prośbą :D Czy ktoś z forumowiczów nie podjąłby się ułożenia ciężkiego zadania ułożenia dla mnie jakiejś diety, albo ewentualnie wystarczyłoby doradzenie co jest dobre, co złe do jedzenia, jak można przyspieszyć przemianę materii etc.

Tak więc zacznę od tego, że jestem 23 letnim chłopakiem, raczej mało aktywnym (zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym) większość czasu spędzam przy biurku - praca biurowa, liczenie, rysowanie ;/ To tyle skromnie o mnie ;) Aha wzrost: 193 cm, masa własna: 102 kg ;)

Jeżeli chodzi o mój jadłospis to nie jest to raczej menu z Sheratona :D
Śniadanko:
- płatki kukurydziane (wiem, wiem... tragedia ;p)

Drugie śniadanie:
- kawa rozpuszczalna bez mleka i bez cukru
- czasami jakaś bagietka z białego pieczywa, sałaty, wędliny...
- czasami również zdarza się jakiś baton typu Snicers

Obiad:
- kotlety mielone zwykle
- rzadko jem ziemniaki, bo mnie zapychają ;/ ale w zastępstwie zwykle jest chleb (staram się żeby był ciemny, ale te ciemne też są oszukane)
- oczywiście jest do tego często jakiś napój typu herbata (0,5 l)

Kolacja:
- staram się nie jeść, ale jak już się zdarzy to jakieś kiełbaski, frankfurterki, ser żółty

Ogólnie to piję sporo kawy 3-4 dziennie (250 ml) i herbaty około 2x dziennie ale po 0,5 l.
Posiłki zwykle jadam nieregularnie.

Dodatkowo dodam, że paliłem... Teraz staram się z tym skończyć i tutaj również obawa, że podskoczy mi waga, dlatego instynkt samozachowawczy zmusza mnie do robienia przynajmniej brzuszków, ale to za mało ;/

Ogólnie to mam wrażenie, że jem niewiele, to samo mówią moi znajomi... Ale skąd te opony ;/

Jeszcze raz błagam na kolanach o wsparcie :D i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów...
» przejdź do wątku