Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kasik
kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

O Boże na jakiej ulicy to jest? Ja dzisiaj testowałam swój refleks na ul. Słowiańskiej, zaliczyłam tylko 2 dziury, na ok. 200 to i tak super wynik.
» przejdź do wątku

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam was wszystkich, i mam wyrzuty sumienia ja jestem osobą otyłą w porównaniu do abbey oczywiście i też mam z tym niesamowite problemy depresja, kompleksy itd mam już swoje latka ( przed 40-tką) także cudów nie oczekuję w ubiegłym roku schudłam 30 kg i byłam bardzo szczęśliwa ale historia abbey bardzo mnie poruszyła. Proszę napisz co u ciebie, jeżeli jesteś jeszcze dostępna na formu bardzo bym chciała z tobą porozmawiać. Osoba która pomogła mi schudnąć, była anorektyczką, pomaga kobitkom schudnąć bądź przybrać na masie ze zbawiennym skutkiem dla zdrowia.
pozdrawiam i czekam na kontakt
» przejdź do wątku

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam mam radę na twój problem, ale nie wiem czy to nadal aktualne, bo widzę że temat dość stary. Jeżeli potrzebujesz wskazówek aby przytyć nie za dużo ( ale przytyć to znaczy przybrać na masie a nie w tłuszcz ) to pomogę. Napisz
Pozdrawiam
» przejdź do wątku

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam wszystkich, chętnie się podzielę moimi doświadczeniami ale jestem nowa na tym forum i nie wiem jak dodać nowy temat czy może mi ktos pomóc mogę prosić o pomoc Barbarelle - dzięki
» przejdź do wątku

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam wszystkich serdecznie z Koszalina, babeczka po intensywnej ale bardzo zdrowej redukcji wagi. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Kasie na forum

Kasia M.
» przejdź do wątku

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam, i podtrzymuję stwierdzenie że białko zawarte w mleku nie jest zbawienne dla naszego organizmu w dzisiejszych czasach mleko dostępne w supermarketach daleko odbiega od ideału. Ale rola białka w organiźmie człowieka jest bardzo ważna. XXI wiek jest wiekiem suplementacji nie ma co się oszukiwać , ale suplementacji ze składników naturalnych nie z dodatkiem chemii, jej mamy pod dostatkiem w produktach spożywczych. Od roku eksperymentuję z białkiem, i mam bardzo ciekawe spostrzeżenia.
Pozdrawiam
» przejdź do wątku