Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika mop
mop




Dołączyła: 09.03.2011
Posty: 2

Dieta ananasowa brzmi bardzo smacznie, chętnie ją kiedyś zastosuję, nawet nie będę do tego potrzebował zachęty zdrowotnej :)

Dietę Tombaka w końcu zastosowałem i muszę powiedzieć, że nie byłem w ogóle głodny przez czas jej trwania, a nie obżerałem się owocami i warzywami, te soki na prawdę zapychają. Tylko nie zgadzało mi się to, że musiałem pić co pół godziny 100ml mieszanki, a miałem jej przygotować 4l na dzień, czyli musiałbym ją pić przez 20h. Po diecie czułem lepszą formę, ale tylko związaną z wysiłkiem, nie zauważyłem lepszego samopoczucia, ani nic zauważalnego poza sportem, ale na pewno było to doświadczenie wartościowe psychicznie, no i zdrowotnie :D
» przejdź do wątku

mop




Dołączyła: 09.03.2011
Posty: 2

Chciałbym zrobić sobie dietę sokową Tombaka, żeby mieć więcej siły, gdyż koło 15-16 już jestem nie do życia, oraz ogólnie dla lepszego samopoczucia. Zastanawiam się, czy nie będzie problemem to, że mam prawie 18 lat, a słyszałem że głodówek nie powinno się robić poniżej 25 roku życia (nie wiem czy tą dietę można podciągnąć pod głodówkę), gdyż organizm się jeszcze rozwija. To prawda? I jeśli nie powinienem stosować takiej diety w moim wieku, to możecie zaproponować inną dietę oczyszczającą?
» przejdź do wątku