Dzisiaj jest: Wtorek, 23.04.2024 Imieniny: Jerzego i Wojciecha



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Amelania
Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Sądzisz, że opinie na forach o odchudzaniu o ultra slim są prawdziwe ? Jestem trochę zdziwiona ale ludzie bardzo pozytywnie się wypowiadają.
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

No a powiedz mi jedno, tabletki typu ultra slim czy l-karnityna trzeba łykać przed czy po treningu i czy trzeba je brać rano ?
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

[quote:a20b32d272="Kinilda"]myślę, że najlepsze wyniki dało mi wszystko naraz dieta,ćwiczenia i ultra slim - zawsze najlepsze efekty masz jak połączysz to wszystko :][/quote:a20b32d272]

Dobra a jaka ta dieta i ćwiczenia ?
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

[quote:2316955aa0="Kinilda"]Cóż ultra slim to spalacz, tak samo jak l-karnityna, z tym, że na mnie działał nieco lepiej niż l-karnityna, nie wiem czemu ale jak połączyłam go z dietą i ćwiczeniami, to zrzuciłam w tempie ekspresowym, więc uważam, że dobry jest :P[/quote:2316955aa0]

Uważasz, że dieta i ćwiczenia dały ci wyniki czy spalacz ?
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

No fajnie ale ja np. słyszałam o Dukanie dużo pozytywów... ale z tego co się orientuje nie jest on dietą sprzyjającą jakiemukolwiek wysiłkowi fizycznemu... cóż...

Powiedz coś więcej na naszym forum o odchudzaniu o tym ultra slim ?
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Cóż postanowiła zdrowo się odchudzić, dieta plus dużo ćwiczeń aerobowych przyniosły niezłe efekty, jednak chciałam się wspomóc jakimś sensownym suplementem, poczytałam trochę na forach i w necie i doszłam do wniosku, że Women Ultra Slim będzie sensownym wyjściem, chciałabym usłyszeć co wy macie do powiedzenia na temat tego suplementu, zaznaczam, że nie wykluczam innego wyboru.
» przejdź do wątku

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Jeśli temat już był to przepraszam i proszę o moderacje tego posta.
Często jem potrawy gotowane na parze i wobec tego postanowiłam zrobić dietetyczny sos czosnkowy. Wystarczą dwa jogurty naturalne sól, pieprz, kilka ząbków czosnku (zależy jak kto lubi) majeranek i bazylia. Wszystko wrzucamy do miseczki i dobrze mieszamy aż do momentu kiedy wszystkie składniki stworzą jedną, spójną konsystencję. Sosik jest nieco luźny, ponieważ nie posiada majonezu, lecz doskonale nadaje się do gotowanego kurczaka i warzywek. :] z pary
» przejdź do wątku