Dzisiaj jest: Wtorek, 23.04.2024 Imieniny: Jerzego i Wojciecha



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika tygryska
tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Wpadłam się pochwalić, że u mnie po diecie 3D -7 kg na liczniku :D W końcu się skusiłam, cena była niezaporowa, a dieta miała produkty, które też nie kosztowały kroci, więc się skusiłam na taki letni detoks i nie żałuję ;)
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

A możesz napisać jakieś przykładowe menu, jakie miałaś w trakcie diety 3d? Takie na 1 dzień chociaż? Podoba mi się ta dieta, skoro nie trzeba się jej aż tak sztywno trzymać, fajne to jest.
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja właśnie o ksynolicie słyszałam złe opinie, ale ile w tym prawdy... :-/
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

[quote:157e775426="Krasnowłosa"]Po miesiącu diety 3D zeszłam z [b:157e775426]64 kg na 58 kg[/b:157e775426] dance3 [/quote:157e775426]

Ile?! :shock: Gratulacje! :super: Nie ma bata, ja też się biorę za tą dietę, skoro ona daje takie efekty :) Ale powiedz mi jeszcze, ciężka była ta dieta do przetrzymania? Nie kusiło Cię, nie ssało za jakimiś rzeczami, których nie moglaś jeść? Ja się tego najbardziej boję :(
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja jakoś nigdy nie interesowałam się indeksem glikemicznym, ale prawdą jest, że banany to najbardziej tuczące owoce i na ścisłej diecie nie sa wskazane, a nutella? No cóż, nigdy nie miałam złudzeń, że to zdrowe i wartościowe pozywienie :) Już lepiej kupić masło orzechowe - da się znaleźć takie bez konserwantów, które ma 80-90& orzechów, cukier trzcinowy i sól morską, olej palmowy. Raz na jakiś czas można sobie na nie pozwolić.
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja zamawiałam z apteki DOZ tylko jakieś kosmetyki, bo leki, które sa mi szybko potrzebne, kupuję normalnie i zazwyczaj nawet nie porównuję cen w innych, po prostu z doświadczenia wiem, które apteki w okolicy są z tych tańszych.
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

[quote:29b5b9ba51="Krasnowłosa"]U mnie akcji pt. "Dieta 3D" dzień 21. :) Zapomniałam się dziś zważyć, bo ważę się co 7 dni, a już jestem po śniadaniu, więc zważę się dopiero jutro... :( [/quote:29b5b9ba51]

To teraz możesz pochwalić się, jaki miałaś spadek wagi tydzień temu i teraz, to już zmiana z 2 tygodni, jestem bardzo ciekawa :)

Coraz bardziej przekonuje mnie ta dieta, wygląda fajnie, być może się w końcu zdecyduję, ale Ciebie już pewnie nie dogonię :P
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Tak naprawdę mnóstwo rzeczy, które spożywamy, może nam szkodzić (gotowe fixy, zupki z papierka, napoje gazowane, słodycze), ale jeśli we wszystkim zachowamy umiar, to możemy i cieszyć się tymi przyjemnościami, i zdrowym być :)
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Oj, jak można jeść czekoladę, to już kocham tę dietę :P A dieta 3d pozwala jeść makaron, kaszę, chleb itp.? Czy jest to jakoś ograniczone?
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

A możesz powiedzieć coś więcej o tej diecie 3D? Bo ja sobie wpisałam ją w wyszukiwarkę i mam sprzeczne informacje o niej O_o A jestem zainteresowana, jeśli faktycznie jest zbilansowanym jadłospisem, tak jak w jednej z wersji, którą znalazłam.
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

[quote:512f12f061="Katinka"]ja używam balsamów, przy czym zawsze zwracam uwagę, żeby nie zawierały silikonów, parafiny, sztucznych barwników i zapachów.
jak czytam niektóre etykiety to od razu przechodzi mi ochota na zakup[/quote:512f12f061]

Masz rację, że warto na to zwrócić uwagę, że strrrasznie trudno znaleźć produkty o idealnym składzie... :( Najlepiej sobie saemmu kremy kręcić :D
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja lubię takie sałatki greckie robić z kurczakiem i zawijać w tortillę, koniecznie z sosem czosnkowym - przepyszne :)
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Zacząć chyba należy od zmiany przyzwyczajeń żywieniowych...
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

[quote:498d20b846="flanka"][quote:498d20b846="tygryska"]Może to, co Ty stosowałaś, politia, nie miało tego składnika przeciw nadwrażliwości, wtedy zęby faktycznie mogą boleć, mnie nie bolały, bo w tym iBrigt jest zawarty azotan potasu - właśnie przeciw nadwrażliwości, trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.[/quote:498d20b846]

A oprócz azotanu potasu są jeszcze jakieś inne składniki przeciw nadwrażliwości?[/quote:498d20b846]

Nie wiem, czy są inne, nie znam... ;/
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

[quote:592a1ae289="politia"]No tak, ale temat był ogólnie o wybielaniu, nie tylko o iBright więc podzieliłam się swoim doświadczeniem :)[/quote:592a1ae289]

No jasne, super, że się podzieliłaś :). Uwagi o każdej metodzie na wybielanie zębów są jak najbardziej w tym temacie cenne :). Tylko tak zastanawiam się, czemu Cię ząbki bolały, może faktycznie te paski nie zawierały tego składnika przeciw nadwrażliwości, a może ogólnie masz nadwrażliwe zęby?
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Może to, co Ty stosowałaś, politia, nie miało tego składnika przeciw nadwrażliwości, wtedy zęby faktycznie mogą boleć, mnie nie bolały, bo w tym iBrigt jest zawarty azotan potasu - właśnie przeciw nadwrażliwości, trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Tutaj macie krótko opisane składniki iBrighta: ibright.pl/skladniki-wybielajace-zeby. Właśnie ten środek przeciw nadwrażliwości jest w składzie - dzięki Bogu ;).
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Już nie pamiętam, czy 5 czy 6 dni stosowałam iBright, w każdym razie coś koło tego, na pewno mniej niż tydzień. A Ty też szukasz jakiegoś sposobu na wybielanie zębów?
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja wybielałam iBright'em i sprawdził się absolutnie - zęby białe, szkliwo zostało nienaruszone, więc spokojnie możesz stosować
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Jak najbardziej jestem za masłem !!! Nie margaryną
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Uwielbiam krem do rąk neutrogeny :) Naprawdę super nawilżą i jest bezzapachowy co w tym wypadku mi odpowiada :)
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Używam masła do ciała. Ma o wiele przyjemniejszą konsystencje niż balsam :)) i te piękne zapachy :))
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja do ust uwielbiam balsam do ust Tisane :)) Najllepszy :))
» przejdź do wątku

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja staram się też nie jeść słodyczy. Ograniczyłam napoje gazowane. Czasem mi sę zdarzy, nie powiem, że nie :P Ale jem prawie regularnie ale do godz. 19stej, później już nie. A jeśli chodzi o podjadanie to ewentualnie jem pistacje albo suszone owoce. Staram sie panować nas swoim obżarstwem
» przejdź do wątku