Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika justi
justi




Dołączyła: 15.05.2011
Posty: 3

Ja miałam i mam duży problem z wypadaniem włosów i z paznokciami.Używam szamponu dermena i jest naprawdę dobry, skuteczny i do tego capivit piękne włosy.Efekty są dopiero po dłuższym czasie stosowania tych że preparatów.Podczas odchudzania organizm może nie mieć wystarczającej ilości odpowiednich witamin i stąd te problemy i niezbędne są suplementy wspomagające organizm. ;-)
» przejdź do wątku

justi




Dołączyła: 15.05.2011
Posty: 3

Witam Wszystkich
Postanowiłam zrzucić kilka kilogramów dokładnie 15 miesięcy temu.Główną motywacją było ciągłe rozczarowanie w sklepach; to co mi się podobało nie było dla mnie dostępne więc w pewnym momencie stało się to dla mnie uciążliwe i właśnie dlatego postanowiłam sobie, że muszę coś z tym zrobić.Oczywiście nie było mi łatwo kilkakrotnie zdarzyło się zwątpienie i myśli że nie dam dary i nic z tego nie będzie, taka "walka z wiatrakami" a jednak dziś jestem z siebie dumna i wiem że było warto.
Po krotce opowiem jak to wyglądało i jak jest nadal.Jem dużo warzyw,owoce wykluczyłam produkty które zawierają mąkę, nie jem ziemniaków ani słodyczy, zamiast białego pieczywa jem pełnoziarniste,pije jogurty naturalne, dużo wód mineralnych i mogłabym mówić długo o tym co jadłam a co jem teraz.
Zdrowa żywność plus ćwiczenia i skutek jest taki, że w ciągu roku schudłam blisko 20 kg teraz warzę 62 przy wzroście 176cm; waga do której dążę to 59/60.
Po zrzuceniu tylu kilogramów czuje się lepiej,zdrowiej, nabrałam pewności siebie i w końcu idąc na zakupy nie mam trudności z rozmiarem ;-)
» przejdź do wątku

justi




Dołączyła: 15.05.2011
Posty: 3

Witam wszystkich
Nazywam się Justyna mieszkam, pracuje w Łodzi.Rok temu postanowiłam schudnąć kilka kilogramów, miałam nie jednokrotnie chwile słabości i zwątpienia jednak udało się schudłam ok 20 kg.Na chwile obecną warzę 62 kg przy wzroście 176 cm. Idealna waga do której dążę to 59/60kg.Dołączam się do Was ponieważ temat odchudzania, zdrowej żywności jest mi bliski i wiem, że forum to jest odpowiednim miejscem do rozmów i pogłębiania wiedzy w tym zakresie.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów;-)
» przejdź do wątku