Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Jolkaaa
Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Zastanawiam się, dlaczego o grillowaniu mówi się, że jest takie niezdrowe. Czy to tylko kwestia tego co na tym grillu kładziemy, czy są jakieś inne przyczyny?
Przeczytałam o tym jak grillować zdrowo i zastanawiam się czy to co zostało tam napisane rzeczywiście ma jakiś sens.
Bardzo proszę o opinie!
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Próbował ktoś z Was tej nowej pianki z Schwarzkopf - Perfect Mousse? Mam dość ciemne włosy, wcześniej farbowane na czekoladowy brąz, i chciałabym teraz zafarbować na jakiś jaśniejszy. Jak myślicie i co polecacie? Może normalną zwykłą farbę? Ale z jakiej firmy, która jest dobra?
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Ja mam 165cm, waze ok.63kg... i problem w tym, że również mam dość masywne uda... u mnie w rodzinie mówią że jestem o grubej kości... cokolwiek to znaczy... w kazdym badz razie są trochę umięśnione i zastanawiam się czy jazda na rowerze pomoże mi je zeszczuplić, wysmuklić, czy wręcz przeciwnie staną się jeszcze bardziej masywne??
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Ja używam Garnier 3 w 1 i na razie jestem bardzo zadowolona.
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Witajcie,

mam pytanie, czy znacie jakieś dobre ćwiczenia wzmacniające kręgosłup? Jeśli ktoś ma problemy z kręgosłupem, bóle w dolnej części oraz skrócony dysk ze względu na skrzywioną miednicę, to jaki sport może uprawiać? Bieganie, pływanie bądź kickboxing wchodzi w grę?

Będę wdzięczna za odpowiedzi.
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Bardzo lubię zdrowo się odżywiać, ale nie lubię rezygnować z moich ulubionych potraw. W związku z tym używam pewnych tricków, któe gdzieś zasłyszałam, a które sprawiają, że dania stają się zdrowsze.
Przede wszystkim śmietanę zawsze zastępuję jogurtem- w ten sposób nie muszę odmawiać sobie moich ulubionych sosów:)
» przejdź do wątku

Jolkaaa




Dołączyła: 18.05.2011
Posty: 7

Ja w związku z kłopotami ze skórą używałam preparatu Drovit, z drożdży piwnych. Pomógł też na włosy i paznokcie. Słyszałam, że tran również może pomóc na paznokcie. Wiecie coś o tym?
» przejdź do wątku