Dzisiaj jest: Poniedziałek, 21.06.2021 Imieniny: Alicji i AlojzegoIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5861

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Hamer1
Hamer1
Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Naukowcy cały czas badają właściwości zielonej herbaty i wypada ona coraz bardziej korzystnie.
"Japoński magazyn wymienia raport stwierdzający, że ludzie którzy pili 10 filiżanek zielonej herbaty przetrzymywali nowotwór złośliwy o 3 lata dłużej od osób pijących mniej niż 3 dziennie. Tymczasem badania przeprowadzone przez Cleveland's Western Reserve University stwierdziły że picie czterech lub więcej filiżanek zielonej herbaty dziennie może zapobiec reumatoidalnemu artretyzmie, a nawet zmniejszyć objawy u osób cierpiących na tę chorobę. Z kolei Japońscy naukowcy w Saitama Cancer Research Institute odkryli, że istnieje możliwość zapobiegnięciu zapadnięcia na raka piersi, i powstrzymaniu rozprzeszczenienie się choroby pijąc pięć lub więcej filiżanek herbaty zielonej."

Myślę, że 4,5 filiżanek wypijac każdego dnia z dużą korzyścią dla zdrowia. Należy jedynie pamiętac by była to herbata niesłodzona i parzona samodzielnie. Niektórzy myślą, że to coś co się sprzedaje w butelkach w supermarketach pod szyldem zielona herbata też się liczy. Tak nie jest. Ta ciesz w butelkach wyrządz więcej złego niż dobrego i jest przepełniona cukrem.
» przejdź do wątku

Hamer1
Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Bardzo cieszy mnie twój sukces. Jesteś żywym dowodem na to że nie chodzi o żadne super diety. To co robisz to po prostu rozsądne zdrowe odżywianie i to w połączeniu z lekkim cwiczeniami wystarczy by zrzucac nadwagę (nawet dużą) .

Gratuluję!!!
» przejdź do wątku

Hamer1
Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Dużo tych porad co do zdrowego odżywiania, dzięki któremu będziesz tracic na wadze. Pewnie nie zapamiętasz jak będziesz biegał po sklepie.

Potrzebujesz paru konkretnych zasad jakich należy się trzymac. Najważniejsze:
jedz duże ilości warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów,
unikaj cukru, fast foodow, przeładowanej substancjami chemicznymi żywności
staraj się jeśc o równych porach dnia (przynajmniej 3 regularne posiłki)
dorzuc chociażby 15 minut dziennie sportów aerobowych (biegi, pływanie, rower, taniec)

Powodzenia ;-)
» przejdź do wątku

Hamer1
Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Nie ważne co mówią diety cud i bzdurne reklamy tabletek na odchudzanie. Cwiczenia są potrzebne, a nawet niezbedne by zrzucic wagę ale wcale nie musi ich byc dużo. Kulturyści muszą cwiczyc dużo, osoby dążące do zrzucenia wagi powinny cwiczyc dużo mniej. Najlepiej 15 minut o poranku sportów aerobowych tj jogging. Do tego dobre śniadanie bogate w białko i metabolizm będzie działał jak oszalały ;-)
» przejdź do wątku

Hamer1
Dołączył: 01.06.2011
Posty: 5

Oczywiście rozsądne odżywianie bogate w warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty. Do tego skakanka i kilka cwiczeń właśnie na uda tj:

Mięsień czworogłowy – Przysiady
Na początku stań w niedużym rozkroku, który będzie odpowiadał szerokości barków. Spleć ręce za głową. Następnie po prostu zegnij kolana, pamiętając o prostych plecach. Zgięcie powinno być do momentu, w którym tyłek i nogi tworzą niemal kąt prosty w porównaniu do podłogi. Powróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie. Całość ćwiczenia powinna składać się z 3 serii po 20 powtórzeń.

ćwiczenie przywodzicieli dla zrzucenia tkanki tłuszczowej z ud – to ćwiczenie będzie wymagało leżenia na podłodze. Jeśli posiadasz matę do ćwiczeń to cudownie, czas ją wykorzystać. Połóż się na swojej prawej stronie i podnieś głowę. Użyj prawej ręki, jako podpórki pod głowę. Lewa noga leży teraz równolegle do prawej. Wystarczy powoli podnosić ją do góry i powoli opuszczać. Nie pozwól by noga opadła do pozycji wyjściowej dopóki nie wykonasz 20 powtórek. Po wykonaniu serii zmień pozycję ciała i teraz połóż się na lewej stronie. W ten sam sposób kontynuuj ćwiczenie. ćwiczenie powinno zostać wykonane po 3 serie (20 powtórzeń) dla każdej strony.

ćwiczenia na ścięgna, dzięki którym spalisz tkankę tłuszczową na udach - do tego ćwiczenia można wykorzystać ławkę. Połóż się twarzą do podłogi. Następnie zegnij nogi w kolanach i przyciągnij pięty jak najbliżej pośladków. Powtórz ćwiczenie w 3 seriach po 20 powtórzeń.

Tylko te 3 cwiczenia w porównaniu ze zdrowym odżywianiem powinny także w twoim wypadku zdziałac cuda. Nie zajmą więcej niż 30 minut dziennie.
» przejdź do wątku