Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika dietka11
dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Już teraz na mydiet.pl możesz za darmo skorzystać z tygodniowej diety i skonsultować się ze specjalistą dietetykiem:) Polecamy!
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Chodzi mi o to, by użytkownicy, którzy korzystają z indywidualnie dobranego jadłospisu podzielili się swoimi wrażeniami! Czy podobnie jak ja są zadowoleni z takiej formy odchudzania! To nic z "szeptaniem" nie ma wspólnego!!!!
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Od niedawna jestem użytkownikiem tego portalu,w którym pracuje moja dobra znajoma. Poprosiła mnie, bym wstawiła krótką notkę o tym serwisie. Zrobiłam to z wielką przyjemnością, ponieważ sprawdziłam ich wiarygodność i nieprzerwanie korzystam z ich usług (jadłospisów) :super:
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Taki jadłospis kupuję w serwisie mydiet.pl. Słyszałaś o nim?
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Co tydzień zamawiam jadłospis dostosowany do moich indywidualnych potrzeb. W prawdzie płacę za niego 5 zł, ale mam pewność że niczego w diecie mi nie zabraknie. Jestem małym leniuszkiem jesli chodzi o inwencję kulinarną, dlatego takie menu to doskonałe rozwiązanie. Dostaje ciekawe kombinacje żywieniowe, które urozmaicają moją codzienną dietę:)Przy tym jest to doskonała zabawa!
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Udało mi się znaleźć doskonały sposób na odchudzanie!Nie mówię tu o dietach typu dieta Dukana, dieta kopenhaska, śródziemnomorska, kapuściana....Mam na myśli indywidualnie dobrany jadłospis, który pozwala mi czerpać po trochu z każdej wyżej wymienionej i niewymienionej diety:) I wcale nie musiałam iść do dietetyka:) Może ktoś z was wypróbował już podobne menu i chce podzielić się wrażeniami?
» przejdź do wątku

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Witamy serdecznie!
Jesteśmy pierwszym takim serwisem ukierunkowanym na zdrowy tryb życia. Nie musisz marnować czasu ani pieniędzy na specjalistów ds. żywienia. My umożliwimy Ci dostęp do indywidualnego jadłospisu, ułożonego na podstawie Twojego wieku, stanu zdrowia, wzrostu. Znajdziesz u nas wiele wartościowych, ciekawych artykułów, a przy okazji będziesz mógł się podzielić z innymi swoimi wrażeniami i osiągnięciami na forum.
Serdecznie zapraszamy do powiększenia grona zadowolonych ze swojego wyglądu i cięszących się zdrowiem użytkowników!
Odwiedź nas na mydiet.pl
» przejdź do wątku