Dzisiaj jest: Wtorek, 23.04.2024 Imieniny: Jerzego i Wojciecha



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Febria
Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Niby dieta Dukana w rankingu diet stoi wysoko, ale rzeczywiście, zastrzeżenia co do niej są tam też opisane, więc ja w sumie ambiwalentnie do niej podchodzę...
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Wszystkie tego typu zapiekanki są mega pyszne, a bardzo proste do przyrządzenia, też je uwielbiam! :)
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

U lala, chyba zrobię na kolację... ;)
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A tak z ciekawości - czy u alergologa można zbadać, czy nie jest się uczulonym na gluten?
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Nieee, środki znieczulające to bez sensu... :( Dzięki za linka, chyba się zdecydujemy na kupienie Climax control, skoro mówisz, że opinie pozytywne. Bo na pewno nie zapytam nikogo ze znajomych "Hej, a jak u Was w łóżku, bo my mamy problem i chcielibyśmy zapytać..." :P
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A co z dieta, ćwiczeniami? Bo nie wierzę w środki, dzięki którym samemu z siebie chudnie się tyle kiligramów...
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Dziękuję, nie zauważyłam, nie przeczytałam dokładnie... A możesz podać adres do strony tego producenta Climax Control? A jakie mają opinie inne środki tego typu, porównywał ktoś z Was?
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Sok z bzu jest wyjątkowo zdrowy, ma ogromne dawki witaminy C, stąd pozytywne działanie podczas przeziębienia.
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Teraz w necie jest tyle sklepów z półproduktami, że samodzielne robienie kremu wcale nie jest takie trudne ;)
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A czy te tabletki Climax Control nadają się dla mężczyzny z wczesnymi problemami z przedwczesnym wytryskiem? :( Gdzie je można dostać?
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

[quote:9a7fd433cd="flanka"]No mnie też iBright zdominował, jak piszesz, bo sobie zamówiłam przed chwilą, w przyszłym tygodniu przyjdzie, więc rozpoczynam wiosenną kurację niedługo ;)[/quote:9a7fd433cd]

O, super, napisz, jakie są efekty, a ja jestem jeszcze ciekawa, czy ktoś przetestował tę Białą Perłę, bo o tych dwóch żelach słyszałam, że są u nas często stosowane, może ktoś ma porównanie?
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Niestety wszystko, o czym pisze Mirabelle, jest prawdą i to jest bardzo przykre... Ja już nie wiem, co i gdzie kupowac, żeby było zdrowo...
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

Ja też używam carmexu, to chyba taki klasyk ;)
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A słodzicie zieloną herbatę? :>
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A jak teraz mniej więcej wygląda Twój plan posiłków w ciągu dnia? Wtedy łatwiej zauwazyć ew. niedociągnięcia :) A dla astmantyków chyba basen jest dobry z tego, co kojarzę.
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A do czego w smaku podobna jest yerba?
» przejdź do wątku

Febria




Dołączyła: 07.02.2012
Posty: 18

A jak powinna wyglądac dieta dla osoby, ktora ma za wysoki cholesterol (a ma zaledwie dwadzieścia kilka lat)?
» przejdź do wątku