Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika zyta
zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8


Można tam znaleźć czasem niezłe okazje z pierwszej ręki. Kupiliśmy już tam kilka urządzeń i busa ze skrzynią wywrotką, którym cały czas używamy.
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

Z samochodów są głównie ciężarowe i busy mascus.pl/transport/uzywane-samochody-dostawcze-i-vany .
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

Prowadzimy gospodarstwo rolne, wiec siłą rzeczy interesują nas portale z ogłoszeniami skierowanymi głównie do rolników. Oprócz maszyn rolniczych i traktorów są oczywiście samochody.
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8


najgorszy alkomat to ten policjanta
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

Dziękuję bardzo NutriAdvicerka za informację, ale nie powiem, żeby mnie to nastawiło optymistycznie. :( A ten olej tłoczony i kwasy omega trzeba konsultować z lekarzem? Bo biorę już garść leków...
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

czyli ryby można jeść w dużych ilościach przy problemach z cholestrolem, dobrze rozumiem?
» przejdź do wątku

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8

Witam, może ktoś będzie się orientował w temacie i wyjaśni mi na czym poleca ta choroba? Po ostatnich badaniach dowiedziałam się że jestem nią zagrożona, i jest to związane z wysokim cholesterolem, dlatego pozwalam sobie napisać w tym wątku. Ale to niestety wszystko co wiem. lekarz mi zbyt wiele nie wyjaśnił. :( Znajoma mi jedynie podpowiedziała że powinien mi pomóc [URL=www.betalip.pl]betaglutan[/URL]. Ale czym grozi hipercholesterolemia?
» przejdź do wątku