Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika black
black




Dołączyła: 08.09.2012
Posty: 3

Własnie ja mam ten problem. Mam strasznie suche pięty i nie wiem co z nimi zrobić. Ciągle smaruję balsamem, moczę ale to nie bardzo działa.
» przejdź do wątku

black




Dołączyła: 08.09.2012
Posty: 3

Będziesz zadowolona z tego kosmetyku. m2lashes jest sprawdzonym niemieckim produktem. Kosztuje dużo choć w sumie to tak się wydaje bo jest bardzo wydajny i wystarcza na więcej niz pół roku. Niedługo chyba 5 października zaczyna się jakiś XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging czy coś takiego w Warszawie i tam właśnie ma być prezentacja tych kosmetyków. Jak masz ochotę to się wybierz może dowiesz się czegoś więcej. Ja będę.
» przejdź do wątku

black




Dołączyła: 08.09.2012
Posty: 3

Piszę tu bo wiem że wiele kobiet szuka dobrego sposobu na pielęgnację rzęs, a ja już taki odkryłam więc chciałabym się pochwalić i tym samym doradzić innym. Od dłuższego czasu stosuję M2Lashes. Jest świetny, bo rzęsy są nie tylko zadbane, ładne, elastyczne, ale i jest ich więcej. Tak mnie zaciekawił ten kosmetyk że zaczęłam dużo o nim czytać i wogóle o marce. Teraz to znaczy niedługo wybieram się na XII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging do Warszawy. Właśnie na tym wydarzeniu ma byc prezentacja tych kosmetyków. Może i wy się wybierzecie??? :-)
» przejdź do wątku