Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Kitty
Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

po latach odchudzania :-( jestem pewna w 100% że żadne tabletki odchudzające nie działają, ba, wręcz potrafią zaszkodzić rozregulowując metabolizm :-(

szczególnie jak ktoś obiecuje "spalanie tłuszczu" to omijam szerokim łukiem...

jest natomiast jedna rzecz, która mi pomaga, choć sama w sobie specjalnie nie odchudza...

piszę o gumach asnax, to nowy produkt, przypadkiem się natknęłam na nie niedawno w aptece internetowej - gumy te stosuje się, żeby nie podjadać - to znaczy, jak nachodzi człowieka chęć żeby zjeść coś czego nie powinien, to żuje gumę i ochota odchodzi :-))) u mnie się sprawdziło, dzięki temu łatwiej mi pilnować diety
» przejdź do wątku

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6


to zależy czego oczekujemy - nie wierzę, ze można schudnąć tylko dzięki stosowaniu jakiejkolwiek tabletki;

ale można się nieco wspomóc - na mnie działa asnax - mam tendencję do podjadania a dzięki niemu mogę się powstrzymać od wrzucania w siebie przekąsek bez żadnego umiaru
» przejdź do wątku

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

super! to świetny wynik! też bym tak chciała... ja w sumie chudnę bez problemu, ale potem nie mogę utrzymać wagi :cry:
» przejdź do wątku

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

zielona herbata bardzo sprzyja odchudzaniu, tu jest to ładnie opisane: 40na40.blogspot.com/search/label/wspomagacze
» przejdź do wątku

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

większość produktów napchana jest skrobią i różnymi "syropami" mającymi dać słodki smak...

edukacja zdrowotna praktycznie nie istnieje, ludzie wierzą w reklamy, że np danonki to samo zdrowie .... mało kto czyta etykiety produktów, a jak nawet czyta, to nie rozumie...

nie ma się co dziwić, że jesteśmy coraz grubsi
» przejdź do wątku

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

Dzień dobry :-)

jestem osobniczką podatną na odchudzanie ale już niekoniecznie na utrzymanie wagi :-)

Pewnie będę tu częstym gościem :-)
» przejdź do wątku