Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Szynol
Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


A to nie chodzi o "stewię", a nie sewię?
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


O ile nie zdarza mi się marnowac warzyw i owoców, tak wciąz nagminnie wyrzucam nabiał, którego kupuję za dużo... :/
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Też bardzo lubię te gotowe kiełki na patelnię, dodaję czasem do nich cebulę i pomidora lub paprykę.
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Ale porcja z pierwszego przepisu wyjdzie gigantyczna :) Ja lubię sałatkę grecką z sosem czosnkowym, idealnie pasuje do fety, mozna też dodac grzanki - ja kruszę sucharki.
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Jak się mniej więcej ogarnie, ile kalorii mają w sumie ejdzone przez nas posiłku, to juz potem z górki i sama wiedza, ile kalorii ma grillowane mięso z warzywami, a ile posiłek z mrożonki, ustawia nas i wybieramy to, co zdrowsze.
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Oczywiście, że kaloria kalorii nierówna! Ważna jest jakość potraw. pomyśl, ile warzyw można zjeść zamiast 1 kawałki pizzy, a kalori będzie tyle samo, tylko co lepsze dla organizmu? ;)
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Jajka, twaróg, serek wiejski, ryby także.
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Moim zdaniem to nie tylko niedobór magnzeu, może warto byłoby zrobić kompleksowe badania?
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


Coca cola tak ze wypłuje magnez.
» przejdź do wątku

Szynol




Dołączył: 15.02.2013
Posty: 10


To, że produkty mocno przetworzone i wszekie instant, są złe, wie kazdy, ale czemu tak trudno jest nam się ich wyrzec...?
» przejdź do wątku