Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika agaderka
agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Na razie nie masz się czym przejmować. Waga przyjdzie z czasem i oczywiście odpowiednią dietą. Jeśli uważasz, że obecny jadłospis jest nieodpowiedni i chciałbyś to zmienić wybierz się do dietetyka z pewnością co pomoże.
» przejdź do wątku
Serdeczności!

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Dołączam się do pytania. Chętnie poznamy trochę więcej szczegółów nt. tej tajemniczej diety:)
» przejdź do wątku
Serdeczności!

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


"3 truskawki", "2 rzodkiewki" jestem kobietą, ale jem o niemal identycznej wadze i wzroście i jem więcej. Jeśli chcesz przybrać na wadze twój dzienny bilans kaloryczny powinien być dodatni. Poza tym powinieneś uzupełnić swoją dietę o większą ilość węglowodanów. Do obiadu z powodzeniem możesz więc jeszcze dorzucić ryż lub kaszę.
» przejdź do wątku
Serdeczności!

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Dosyć specyficzny sposób odżywiania się i dieta. To, że przynosi efekty, jeszcze nie oznacza, że jest zdrowa dla twojego organizmu.

 Niepokojący jest również brak ruchu. W aktywności fizycznej nie chodzi jedynie o zbijanie kalorii, ale również o to, aby posiadać jakąkolwiek sprawność. 

» przejdź do wątku
Serdeczności!

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Też czytałam wiele dobrego na temat diety zasadowej i sama nawet zastanawiałam się czy nie poddać się tej kuracji.

Mam tylko problem ze znalezieniem gotowego jadłospisu na cały tydzień. 

» przejdź do wątku
Serdeczności!

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Wydaje mi się, że nie masz się czym martwić. Norma wykazuje, że powinno być go więcej niż 45 i taki właśnie jest Twój wynik. Moim zdaniem nie masz więc powodów do obaw.
» przejdź do wątku
Serdeczności!