Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Keira
Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6


Olej lniany stanowi doskonałe źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT), które warunkują prawidłowe funkcjonowanie organizmu. W trakcie odchudzania zazwyczaj rezygnujemy ze spożywania tłuszczów, które są kaloryczne, ale konieczne do utrzymania zdrowia. także jest zdrowy i wspomaga odchudzanie.

» przejdź do wątku

Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6

Czy kaloria równa się kalorii? Czy spozywając mniej kalorii ale pochodzacych z cukrów prostych, łacząc węglowodany z tłuszczami, będziemy zawsze chudły poniewac bilans jest mały i wynosi np. 1200kcal? Prawda jest taka, że indywidualne liczbowe zapotrzebowanie kaloryczne nie jest jedynym czynnikiem, który wpływa na kompozycję naszego ciała.

» przejdź do wątku

Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6


Dobry jest też aloes. ja mam w domu na oknie. Zawsze używam takiej miazgi ze środka i okładam oko oczywiście zamknięte. Pomaga też na różne wysypki alergiczne. Już wielu znajomym pomogłam tym aloesem.

» przejdź do wątku

Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6


Na biegunki dobre są suszone jagody. Można kupić w aptece. Przy zaparciach stosuję owoce jabłka, suszone śliwki. Ogólnie wszystkie owoce i warzywa. W ostateczności sięgam po środki przeczyszczające ziołowe.


» przejdź do wątku

Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6


Ja nie palę, nie jem słodyczy i nie chodze do fast foodów. Jednak ostatnio przytyłam i cięzko mi jest zrzucić mino iz bardzo się staram.

» przejdź do wątku

Keira




Dołączyła: 08.09.2014
Posty: 6


Witam, Dbam o linię i dlatego tu jestem.
» przejdź do wątku