Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika livvko
livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8


Hmm... no brzmi fantastycznie, ale chyba bałabym się wypróbować na sobie.. Poza tym, nadmiar czekolady powoduje wypryski, więc to chyba nie dla mnie :P
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8


Ja najlepiej się w czuję w legginsach termoaktywnych, staniku sportowym i luźnym topie ;) Polecam!
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8


Ja kupiłabym zwykłą wodę niegazowaną - ta na pewno nie zaszkodzi :D
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8


Ostatnio spotkałam się z takim artykułem, w którym było napisane, że masło orzechowe  - oczywiście nie jedzone łyżkami - jest zdrowe i może być jedzone przez osoby na diecie, wiadomo w ograniczonej ilości - np jedna czy dwie kanapki z masłem orzechowym na śniadanie ;)
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Macie jakieś sprawdzone sposoby na odchudzanie? Ja staram się prowadzić zdrowy tryb życia, no wiecie: ruch, zdrowe jedzenie, ale niestety na produktach bardzo często znajdują się dla nikogo niezrozumiane oznaczenia w składzie i potem okazuje się, że jem coś, co tak naprawdę wcale nie jest zdrowe, a jest na tym tylko napis FIT. Już nie mogę się doczekać, aż zacznie działać portal spożywczy oSeller.pl, który dzięki aplikacji wyjaśnia wszystkie wątpliwości odnośnie oznaczeń na etykietach i wiele innych, także can`t wait!
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Hej dziewczyny! Chciałabym zaprosić Was na mojego bloga, który dotyczy zdrowego żywienia! Znajdziecie na nim zdrowe przepisy, fit artykuły, motywacje, a także opis mitów dotyczących odchudzania, które koniecznie trzeba obalić.
Serdecznie zapraszam :)
https://poradnikzywieniowy.wordpress.com/
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Zacznij ćwiczyć intensywnie na mięśnie brzucha. Słyszałam, że 6 Weidera daje tylko pozory, a zaraz wszystko znika, więc może lepiej znajdź inny zestaw ćwiczeń! Przede wszystkim musisz też pamiętać o tym, aby zdrowo się odżywiać.
Zapraszam na mój blog na temat prowadzenia zdrowego trybu życia: poradnikzywieniowy.wordpress.com/
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!

livvko




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 30.09.2014
Posty: 8

Mam na imię Liwia, zarejestrowałam się na to forum, ponieważ postanowiłam, że muszę wprowadzić drastyczne zmiany w sposobie mojego odżywiania. Niestety mam problem z odstawieniem słodyczy i chipsów, a wiem, że już najwyższy czas zakończyć ten długoletni "związek" i mam nadzieję, że dzięki Wam mi się to uda! Chciałabym się nauczyć jakiś ciekawych, dietetycznych, ale nie pozbawionych smaku przepisów, a także czerpać od Was motywację i inspirację na każdy dzień mojego życia ;)
» przejdź do wątku
Poznaj znaczenie składników E na etykietach - postaw na świadome odżywianie!