Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika helenkaa
helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja najczęściej zamawiam suplementy z tej strony proteins.ie/18-proteins . Nie wiem czy ją poznajecie?
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


A np. jak właściwie powinna wyglądać dobra dieta w ciąży?z czegoś konkretnie trzeba zrezygnować czy to jednak indywidualna sprawa?
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


U nas też odżywianie w ciąży bardzo się zmieniło i to tak samo u mnie jak i u męża. Na pewno przestaliśmy pić te wszystkie gazowane i kolorowe napoje;)
» przejdź do wątku

Ostrzeżenie od Rokl: Linki reklamowe


helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Dokładnie ja też stosowałam filtr, ale w końcu zmieniłam na taką butelkowaną. Nie wiem czy faktycznie takie składniki są dobre do zbilansowania diety?
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Dokładnie ja właśnie też byłam ustalać i faktycznie z niektórych produktów lepiej zrezygnować...nie wiem czy wy też pijecie dużo wody czy raczej soki?
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja uwielbiam taką domową pizzę, ale jednak nie je się tego zbyt często:)
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja przyjmuje tylko naturalny błonnik i to najczęściej kupuję orkisz.
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Nie wiem na ile jest to skuteczne, ale podobno spirulina pomaga w stabilizowaniu diety, może akurat zadziała?szkoda tylko, że cena trochę odstrasza:(
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja właśnie już od kilku miesięcy stosuję stewię i osobiście kupuję tylko taką ze sklepów ekologicznych.
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja już od jakiegoś czasu wprowadziłam taki olej do swojej diety. Osobiście kupuję tylko ten ze sklepu ekologicznego i piję go z jogurtem do śniadania
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ja robiłam chleb z podobnego przepisu tylko wtedy dodawałam olej lniany, ja preferują tylko taki ekologiczny, smak od razu jest lepszy
» przejdź do wątku

helenkaa




Ostrzeżenia: 3
Dołączyła: 24.10.2014
Posty: 13


Ser wygląda smacznie. Z produktów ekologicznych najczęściej kupuję płatki, osobiście lubię tylko te ze sklepów ekologicznych np. płatki orkiszowe bardzo dobrze smakują nie tylko na śniadanie ale i na deser :)
» przejdź do wątku