Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika GalMonica
GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Ciekawe co to za chlebki, ewidentnie wygląda to na reklamę - ale może warto spróbować? co myślicie? próbowaliście może już?
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Świetny pomysł, spróbuję też dodać do nich 2-3 łyżki otrębów, to będą bardziej syte :)
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Chyba każdy ma czasem ochotę na fast-food'a dlatego myślę że to bardzo fajna alternatywa dla niezbyt zdrowych, gotowych fastów:)
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13

Lubię ryby, ale ten gulasz mnie jakoś nie przekonuje - nie chodzi o przepis, ale ryby wolę w postaci stałej, a najlepiej pieczone w całości :)
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


W dzisiejszych czasach, z tego co zauważyłam, niedobór magnezu jest dość powszechny. Według mnie warto najpierw przyjrzeć się swojej diecie, spożywanym napojom, czy znajdują się w niej produkty bogate w magnez - a dopiero potem sięgnąć po suplementy, które niestety przy współczesnym trybie życia czasem bywają nieuniknione.
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dlatego właśnie ja stosuję filtr do wody, taki w dzbanku - dzięki czemu mam pewność że zwłaszcza po przegotowaniu woda będzie zdrowa... a dodatkowo nie zakamienia mi czajnika czy ekspresu do kawy :D
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Zawsze najlepiej wybierać produkty naturalne, które w pełni zaspokoją nasze potrzeby, aniżeli suplementy diety. Jeśli chodzi o moje zdanie, to nikomu nie polecałabym żadnych suplementów, lepiej wzbogacić swoją dietę niż spożywać chemiczne, sztuczne środki.
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dieta o której piszesz, jest to po prostu dieta Dukana. To właśnie w niej je się tylko i wyłącznie białko, ale nie  jest to dieta 5-dniowa. Bo po tygodniu włącza się do menu warzywa, a potem znów samo białko. Ma ona kilka etapów, i rzeczywiście działa dość szybko - tylko że niszczy organizm. Więc warto się nad nią zastanowić.
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dieta mż ma zastosowanie niemal w każdej diecie - mniejsze posiłki, regularne pory spożywania, pełnowartościowe i zdrowe jedzenie, oraz jak najmniej przetworzone.  No i jak najwięcej ruchu ...
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dziewczyny ale czym tak naprawdę jest efekt jo-jo? Szybkim powrotem do naszych poprzednich nawyków żywieniowych, zaraz po diecie, przez co automatycznie i waga wraca taka, jak sprzed diety.

Zatem jeśli naprawdę chcemy schudnąć, dieta 1000kcal jest skuteczna, ale również po diecie należy się rozsądnie odżywiać. Bo dieta to nie tylko krótki czas, przez który chcemy schudnąć, ale również nauka nowych przyzwyczajeń.

» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Fajnie że potrafisz tak zdrowo jeść i gotować, ja właśnie postanowiłam że zacznę od zdobywania wiedzy jak to robić, by móc powoli zacząć wprowadzać to do swojej kuchni.... najbardziej przerażają mnie wszelkie konserwanty i polepszacze, sama chemia która tylko nas truje...
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Możliwe że stosuje jakąś dietę, na pewno musi się zdrowo odżywiać żeby tak wyglądać ... i tak pewnie nigdy się nie dowiemy do końca ;)

 

» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Mi się wydaje że jeśli kobieta odżywia się rozsądnie, stosuje zróżnicowaną dietę - lekką i zdrową, to będzie to dla niej i dla dziecka najlepsze rozwiązanie. Ważne jest też unikanie  niezdrowych posiłków, czy składników odżywczych, pamiętajmy że wszystko ma wpływ na nas same i na zdrowie dziecka.
» przejdź do wątku
Air Optix - moje ulubione soczewki!