Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Kozak102
Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5


Ja akurat próbowałem Acai. Jadłem te kapsułki 3 miesiące i nie schudłem ani kilograma. Nie wiem czy to mój organizm taki nieposłuszny czy one nie działają akurat na mnie???

» przejdź do wątku

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5

Często są uwarunkowania genetyczne. Ja ostatnio byłem na badanich i cholesterol wyszedł mi ponad 200...lekarz kazał mi na to uważać.Nigdy nie sądziłem,że będę mieć wysoki cholesterol,bo jestem osobą bardzo szczupłą-no ale to może nie ma większego znaczenia.Dodam,że jem strasznie dużo slodyczy,dużo słodzę- 3 łyżeczki.

 

» przejdź do wątku

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5

Co o niej sądzicie?

Dieta, zakładająca regularne ćwiczenia fizyczne.  Przede wszystkim należy:

    • spożywać 5 posiłków wedle zasad ogólnych, dotyczących racjonalnego żywienia
    • jeść posiłki o regularnych porach (w zależności od głodu danej osoby posiłki powinno się przyjmować co 3 albo co 4 godziny).
    • warto docenić znaczenie śniadania, jako najważniejszego posiłku dnia
DIETA EWY CHODAKOWSKIEJ - jadłospis DIETA EWY CHODAKOWSKIEJ - jadłospis 5 Autor: Monika Majewska

Dieta Ewy Chodakowskiej nie jest typową dietą odchudzającą. Jadłospis skomponowany przez osobistą trenerkę fitness zawiera bowiem posiłki, których wartość energetyczna jest znaczenie wyższa niż posiłków w typowej diecie odchudzającej. Kaloryczne menu zostało opracowane z myślą o osobach, które codziennie intensywnie ćwiczą. Tak ułożony plan odchudzania gwarantuje uzyskanie zgrabnej sylwetki bez obaw o efekt jo-jo.

Dieta Ewy Chodakowskiej nie jest typową dietą odchudzającą. Jadłospis skomponowany przez osobistą trenerkę fitness zawiera posiłki dość kaloryczne, ponieważ jest on przeznaczony dla osób, które ćwiczą wg zasad instruktorki niemalże codziennie



Dieta Ewy Chodakowskiej nie jest typową dietą odchudzającą. Jadłospis skomponowany przez osobistą trenerkę fitness zawiera posiłki dość kaloryczne, ponieważ jest on przeznaczony dla osób, które ćwiczą wg zasad instruktorki niemalże codziennie.

Dieta Ewy Chodakowskiej nie jest typową dietą odchudzającą. Jadłospis skomponowany przez osobistą trenerkę fitness zawiera posiłki dość kaloryczne, ponieważ jest on przeznaczony dla osób, które ćwiczą wg zasad instruktorki niemalże codziennie.
» przejdź do wątku

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5


kaszubanna  podaj szczegóły tej pracy. Ja tez w cuda nie wierzę. Każda praca wymaga czasu i włożenia pewnego wysiłku.

» przejdź do wątku

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5

Stwierdziłem, że jestem już tak przesiąknięty (i skażony) informacjami co ile ma kalorii, i często przez pryzmat kalorii patrzę na jedzenie, że zwyczajnie nie chce już kolejnej wiedzy zdobywać. Bo od nadmiaru wiedzy idzie zwariować i popadnę jeszcze w jakąś paranoję :) Liczenie kalorii pomogło mi schudnąć. Klucz do odchudzania jest jeden. Regularność posiłków! To podstawa podstaw, 5 - 6 posiłków dziennie.

» przejdź do wątku