Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kamilek5423
kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Oksy, dzięki za namiar. Już sobie w zakładkach wziąłem pare i to z pierwszej strony. Tylko myślę czy szare czy czarne. 
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Te co wysłałeś wyglądają wporzo
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

 Dzięki, nie znam tego sklepu, obadam co mają.  

» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Masz jakiś konkretny pomysł gdzie?
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Ja polecam markę Hurom, jesli chodzi o coś niezawodnego.
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Byłem w decathlonie ale nic nie było ciekawego, takich markowych super nie chcę moim zdaniem szkoda tak przepłacać to tylko dresy. Musze znaleźć coś wygodnego w moim rozmiarze najlepiej bawełniane, nie chce też jakiś termicznych wymysłów.
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Witajcie, potrzebuję kupić sobie jakieś dobre wygodne spodnie do treningów i biegania. Szukałem po sklepach sportowych i albo mi się nie podobało albo rozmiar czy cena nie ta. Polecacie jakieś sklepy? Nie tylko stacjonarnie
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Kupiłem ten Gold Vit Complex. Faktycznie skład petarda, ale jednocześnie nie tak przegięty jak niektóre "koksowe" suplementy. Jak patrzę na niektóre specyfiki, które biorą ćwiczący, to się zastanawiam czy sobie krzywdy nie zrobią tymi 10000krotnymi normami dziennego spożycia
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Cześć, czy ktoś z Was stosował Gold Vit Complex? Przy zwiększonym wysiłku fizycznym organizm potrzebuje jakiegoś wsparcia w diecie, zastanawiam się nad włączeniem suplementów. Gold Vit Complex jest dedykowany aktywnym i większość witamin i minerałów ma w postaci chelatów, które podobno są najbardziej przyswajalne. Słyszeliście coś o tym? Warto?
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Weź kobieto, to już lepiej kupić sobie mango. Wiem że w tym mango jest 100% mango !!! 

A nie 10% + jakieś substraty co to nie wiadomo jak są dobre. Ja mogę sobie zrobić własny fajny soczek i nie potrzeba mi, żadnych bez wartościowych nic nie znaczących witamin z pigułki !! https://www.youtube.com/watch?v=kp1wiB6vNy0

» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Ja z kolegami dla zabawy zmieliłem taką w swojej sokowirówce. Polecam, koledze nie posmakowało ale może wam się jakoś spodoba. http://www.odzywianie.info.pl/forum/zdrowe_odzywianie/rozne-informacje-o-odzywianiu-newsy-ciekawostki/ofs,10,lang,0,topic,1310.html
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Jak chcesz robić fajne spaghetti to zobacz ten filmik ja z kolegami dodałem do tego jeszcze szpinaku i wyszło bardzo fajnie. Takiej własnej roboty jest bardzo dobre. Kolega sobie kupił wypasiony sprzęt w puregreen i teraz bawimy się jego i moją. Zobacz fajnie to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=7_5Nl4g5iUg Tylko potrzebna jest specjalna nakładka dzięki której będzie można to fajnie zrobić. 
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Widziałem kilka fajnych tylko nie za 500 złotych ;/  A za 700 i prawie 900, nie wiem czy możesz sobie na taka pozwolić. sklep.puregreen.pl/sokowirowka-combi-juicer-bartscher.html   i tutaj jest jeszcze jedna za 880 złotych sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-soków-matstone-6-in1-kość-słoniowa.html  Nie wiem na co możesz sobie pozwolić ale to już wszystko zależy tylko od ciebie.
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Dzisiaj kupiłem huroma. Śmieszny jest razem z kolegami zrobiliśmy koktaj dla takiego jednego kolegi. A skład był taki cytryna, ryba (dokładnie makrela) , kiwi , grapefruit i chyba mango abo coś podobnego do mango. Mam nadzieję, że to było mango . . . Dobra sam nie wiem co to było. 

Ale jego mina była świetna hahahah. Tylko musiał wszystko potem posprzątać z podłogi. Szkoda, że musiałem później myć całą maszynkę bo nie dało się wybić żadnego soku. Musiałem wszystko wymoczyć w gorącej wodzie i szorować przez 30 minut. Żeby pozbyć się tego smaku.

Ale nadal sądzę, że było warto.  

» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Hej a co sądzisz o Hurom Foham IJ-5000. A mam do wyboru jeszcze 

Zelmer ZJP1600B , twoim zdaniem która byłaby lepsza ?

» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


. . . Boże ja myślałem nad zakupem czegoś co mi sok wyciśnie. A tu jakaś kosmiczna technologia. Coś źle widzę ten wybór. Ale chyba czas na to abym troszkę więcej poczytać na ten temat. Bo z tego co piszesz to jestem bardzo daleko od mojego założenia. Tudzież kupna soko wirówko/wyciskarki. 
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Cześć od jakiegoś czasu ( 01-01-2015 ) chiałbym przejść na zdrowy tryb życia. I zastanawiam się nad zaukpem wycisakrki/sokowirówki ( nie wiem czym to sę różni [ ) i nad rozpoczęciem przygody z bieganiem. Tylko nie wiem jaką wybrać przeglądałem kilka stron i wszędzie jest tego bardzo wile ?! Czym to się różni oprócz ceny. Jest sposób aby wyrać tą dobrą soko wyciskarkę?
» przejdź do wątku
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni