Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2024 Imieniny: Bogusławy i Bogumiły



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika beatka
beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4




Tanita napisał/a:

Ja tam wolę naturalne metody, typu czekolad czy kakao, tam jest mnóstwo magnezu i przyjemniejsze w "odbiorze"
Naturalne metody są najlepsze. Ale... Niestety tam, gdzie pojawia się faktyczny problem i niedobór, trzeba czasem wspomóc się lekami, bo sama czekolada nie wystarczy. Choćby na trochę, zanim poziom magnezu się nie wyrówna - wiem z własnego doświadczenia. Początkowo brałam 2 dziennie (normalnie zalecana jest jedna tabletka dziennie, która zaspokaja zapotrzebowanie na magnez), przez miesiąc, a później przez kolejne kilka miesięcy jedną tabletkę. Też nie lubię leków, więc teraz biorę co drugi dzień. Moje objawy niedoboru - nadmierny stres, duże problemy szczególnie w nocy - problemy ze spaniem, nagłe wybudzenia, "kołatanie" serca etc. Powody: dużo stresu "z zewnątrz", mało snu, duuuużo kawy. Czyli standardowo, jak u większości z nas. Magnez jest zwany "pierwiastkiem życia" i trzeba pilnować, by nie dopuścić do niedoborów. Przez niedobór mogą rozwinąć się bardzo poważne choroby, w tym nerwica, depresja.
» przejdź do wątku

beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4


Rzeczywiście ciekawy temat:) Też jakoś o tym nie słyszałam. Znacie jeszcze jakieś antywitaminy i wiecie w jakim celu się je stosuje?
» przejdź do wątku

beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4




czarnadama89 napisał/a:
Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…
A mnie tu zalatuje reklamą... W cuda nie wierzę, bez odpowiedniej diety, regularnych ćwiczeń i ogólnie przejścia na zdrowy tryb życia nie schudnie się od jedzenia tabletek. Chrom jest dobry na zmniejszenie apetytu na słodycze, ale można kupić sam chrom w tabletkach, aby dodatkowo wspomagać proces odchudzania, ale nic więcej...
» przejdź do wątku

beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4


A ja mimo wszystko dodam coś od siebie - po pierwsze nie sugeruj się wynikami koleżanki, bo każda z nas jest inna. Równie dobrze, gdybyście przeszły na inną dietę, Ty mogła byś zacząć chudnąć w oczach, a ona by stała) Co do suplementów - też nie sugerowałabym się żadnymi opiniami. Moja jest taka, że nie warto się truć. Ale z tym też jest tak, że na Ciebie dany suplement zadziała, a na kogoś innego nie. Mam już na szczęście za sobą etap testowania różnych specyfików i na własnym przykładzie wiem, że to co działało na mnie, nie działało na koleżanki i odwrotnie. Musisz po prostu sprawdzić na sobie.
» przejdź do wątku