Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika alexon
alexon




Dołączył: 23.07.2015
Posty: 5


Aqua aerobik to doskonały sposób nie tylko na dobrą kondycję ale także możemy troszkę schudnąć, poprawić kondycję skóry a przy tym aqua aerobik działa korzystnie na pozbycie się cellulitu. Moja żona chodziła na aqua aerobik dwa razy w tygodniu, jej skóra jest gładka, nie narzeka na grube nogi. 
» przejdź do wątku

alexon




Dołączył: 23.07.2015
Posty: 5


Dieta śródziemnomorska jest zarówno bardzo dobra jak i bardzo droga. Stosowałam tą "dietę" przez długi czas i moja sylwetka nieco się poprawiła. Co więcej. miałem wrażenie, że mam więcej siły oraz energii do życia. Wszystkie potrawy diety śródziemnomorskiej są pyszne. Polecam.
» przejdź do wątku

alexon




Dołączył: 23.07.2015
Posty: 5

 

 Moim zdaniem nadmiar węglowodanów w organizmie jest główną przyczyną chorób. Nie da się ukryć, że wiele osób, którzy korzystają z diet niskowęglowodanowych cieszą się lepszą kondycją fizyczną oraz zdedyowanie lszym zdrowiem.

 

» przejdź do wątku

alexon




Dołączył: 23.07.2015
Posty: 5


Cukier trzcinowy jest jedynie mniej słodki ale z tego co mi wiadomo, wcale nie ma mniej kalorii. Cuier brązowy jest po prostu inaczej produkowany. 
» przejdź do wątku

alexon




Dołączył: 23.07.2015
Posty: 5


Odchudzanie to długi proces, który powinien być przede wszystkim przemyślany. Nie warto robić głodówek, to tylko pogorszy sprawę i sprawi, że fekt jojo wróci z podwójną siłą. Ogranicz nieco tłuszcze, nie smaż nic na smalcu lecz na oliwie z oliwek, jedz więcej owoców i warzyw. To co Ci powie każdy dietetyk : jedz 5 razy dziennie :)
» przejdź do wątku