Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika anika375
anika375




Dołączył: 19.08.2015
Posty: 2


Pielęgnacja włosów to mój ulubiony temat i nie ukrywam, że interesuję się wszystkimi produktami i zabiegami na włosy. Aczkolwiek nie mam takiego świra, żeby wszystko nakładać na moje włosy :) ale do rzeczy. Do pielęgnacji włosów polecam różnego rodzaju płukanki po myciu włosów - cytryna, ocet, piwo lub pokrzywa. Włosy są mocniejsze, lśnią oraz łatwiej się je rozczesuje. Co do maseczek mogę polecić jajeczną (tylko włosy przez tydzień śmierdzą zgniły jajkiem), z lnu oraz oliwy z oliwek. Na dodatek pamiętajcie by nie rozczesywać włosów mokrych zaraz po myciu!!!
» przejdź do wątku

anika375




Dołączył: 19.08.2015
Posty: 2


Ja również korzystam z gotowych jadłospisów, nie będę już pisać z jakiej firmy żeby nie być posądzonym o "szeptanie". Gotowe jadłospisy mają wiele plusów, przede wszystkim zawierają idealnie sprawdzoną liczbę kalorii oraz wagę. Talerz wygląda jak z książki z zajęć dietetyki - produkty podane są w odpowiednich proporcjach. Codziennie dostajesz inną porcję witamin, raz mięsko, raz rybkę drugi raz kluski. Oczywiście, aby dieta była dobrze dobrana, koniecznie musisz wybrać się na rozmowę co możesz jeść a czego nie. Polecam także testy alergiczne - może okazać się, że jestes na coś uczulona a nawet o tym nie wiesz. Ten produkt może też powodować twoje problemy z nadwagą itp. Koszty takich obiadów są wyższe ale dla zdrowia warto poświęcić 2-3 zł więcej na obiedzie :)
» przejdź do wątku