Dzisiaj jest: Czwartek, 18.04.2024 Imieniny: Bogusławy i Bogumiły



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika kalinnkkaa
kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

Najgorsze w grillowaniu jest to że tłuszcz nam kapie na węgiel i wtedy powstaje szkodliwy dym. W moim Lotus Grilll tłuszcz kapie do misy a węgiel jest zamknięty w specjalnym koszyczku
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11


Na pewno to też poprawia zdrowotność. Ale ważny jest też rodzaj użytego węgla, ten z marketów jest nasączany jakimiś chemikaliami, żeby lepiej się palił no i jak się dymi to te wszystkie świństwa zatrzymują się na potrawach. A tu nic mi się nie dymi i węgiel bukowy jest bardziej ekologiczny
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11


Wszystko jest teraz "ulepszane" przez producentów, dlatego watro inwestować i to co można robić samemu . A robiąc wode w jonizatorze można poczuć ile świństwa znajduje się w niej.
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11


Zgadzam się z Celine, teraz w warzywach i owocach nie wiadomo co jest i czy faktycznie one dają nam zasadowe środowisko. dlatego ja kupiłam jonizator wody, który tworzy nam wodę jonizowana i mam pewność że dostarczam odpowiedniego pH
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11


Ja też, zawsze kupowałam dużo owoców i warzyw bo wiedziałam, że trzeba je jeść bo mają dużo witamin. Mieszkam w Krakowie wiec jeden z większych bazarków (Kleparz) mam blisko no to chodziłam i kupowałam. Kupowałam zawsze ja jadłam jakąś 1/5 tego trochę zjadał mój narzeczony, a resztę wyrzucaliśmy :( Było tak, aż do momentu jak moja przyjaciółka pożyczyła mi wyciskarkę do soków i okazało się, że ten cały nadmiar produktów zszedł jakoś. Teraz mam już swoją i nic się nie marnuje:) Takie trochę droższe rozwiązanie, ale nie marnujemy jedzenia i zyskujemy witaminki
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

A ja słyszałam, że zmiana na olej kokosowy daje takie samoodchudzające rezultaty. Podobno jakieś badania naukowców dowiodły, że spożywanie oleju z kokosa tłoczonego na zimno powoduje zmniejszenie obwodu pasie
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

Ja do picia taką czystą to wykorzystuje jedynie taką zjonizowaną, jeśli chodzi o herbaty i dodatek do gotowania to zależnie, nie raz taką tylko przefiltrowaną a nie raz też zjonizowaną. Bo okazuje się, że nie tylko taka butelkowa jest lepsza ale są i jeszcze lepsze od niej soczystyekoblog.pl/jonizatory-wody-ptv-kl-i-aquator-silver/
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

A co z tłuszczem z olei? No bo takie oleje tłoczone na zimno to przecież dobre. Myślicie, że taki olej też jest dobry do wszystkiego?
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

Ja przez długi czas żyłam w przeświadczeniu, że nie ważne co jem ważne, że przyjmuje jakieś posiłki, co jakiś czas warzywa itp. no i później nie jestem głodna. Aż w pewnym momencie spotkałam w pracy koleżankę, która zaraziła mnie patrzeniem na to co jem. Teraz oczywiście czytam etykiety i wszystkie artykuły o zdrowym żywieniu. A odnośnie temat, którego dotyczy wątek, to właśnie zakupiłam sobie taki jonizator aQuator+Silver  w jednym z salonów z jak ja to nazywam" ekologicznym agd" w Warszawie :)
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11


Ja pije wodę zjonizowaną, kupiłam taki dzbanek i robi to wodę alkaliczną
» przejdź do wątku

kalinnkkaa




Dołączył: 03.11.2015
Posty: 11

Zle grillowanie jest wtedy gdy grillujemy na zwykłych grillach i nam to dymi. Ja mam Lotus Grilla i się nic nie dymi

» przejdź do wątku