Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Karolinkaaa
Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Jeśli chodzi o Polskę to uwielbiam wyjeżdżać na Mazury. Zachwyca mnie spokój jaki tam panuje i bogactwo pięknych widoków, które można mieć naprawdę za niewielkie pieniądze. Poza tym jeśli chodzi o dalsze podróże to ja marzę o wyjeździe na Islandię. Trochę zimno ale widoki niezapomniane.
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Mi najbardziej pomaga olejek arganowy. Używam go już bardzo długo i jeszcze mnie nie zawiódł. Poza tym uwielbiam go, ponieważ mogę go stosować nie tylko na włosy ale także sprawdza się w pielęgnacji skóry i nieźle sobie z tym radzi. Jak dla mnie jest uniwersalny i to mi się w nim podoba :)
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Ja używam tylko podkładu i tylko raz na jakiś czas. Mam raczej zdrową cerę i nie potrzebuje żadnych ulepszaczy więc jeśli już bardzo chce się gdzieś umalować to wybieram podkład który tak nie zatyka moich porów jak np puder. Mi się przynajmniej wydaje ze to jest zdrowsze :)
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Nawet po pierwszej wizycie jest już coś widać ale ja osobiście uważam, że mimo wszystko jest to niezdrowe. ja w życiu bym się nie wybrała do żadnego solarium, bo trochę bym się bała, że źle to wpłynie na moje zdrowie i wolałabym nie ryzykować. Odradzam też to moim znajomym. Wole poczekać na naturalną opaleniznę.
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

U mnie takie wafle pojawiały się również w lidlu. Uważam, że to hwilowy brak w zapasie i, że już niedługo znów powrócą do Twojej biedronki. U mnie też tak było, że przez jakiś miesiąc nie mogłam ich spotkać ale później znów się pojawiły. A też jestem do nich przyzwyczajona. Także bądź cierpliwa.
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Ja nie chodzę, bo zwyczajnie mnie na to nie stać. Zdecydowanie bardziej wolę zrobić sobie coś do jedzenia w domu niż chodzić gdziekolwiek i jeszcze za to płacić. Uważam, że do restauracji mozna chodzić przy jakiś wyjątkowych okazjach a nie codziennie bo to mija się z celem Przynajmniej według mnie.
» przejdź do wątku

Karolinkaaa




Dołączył: 02.01.2016
Posty: 7

Sama jeszcze nie byłam w ciąży ale moja siostra podobnie jak Ty źle znosiła ciąże. Przez cały okres ciąży wymiotowała. Tak wiem trudno to sobie wyobrazić ale tak właśnie było. Nie ma sposobu idealnego jak to znieść. Czasem po prostu trzeba to wytrwać. Tymbardziej, że żadnych leków raczej podczas ciąży nie można brać..
» przejdź do wątku