Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Trudencja
Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Moda nie moda, coraz więcej ludzi się tym interesuje i moim zdaniem to dobrze lepiej być świadomym w  dzisiejszych czasach wszędzie czają się choróbska i chemicznie modyfikowany syf, fajnie że są strony portale i inne które choć trochę z tą kulturą są za pan brat, jak np puregreen z (którego zamawiam fajne produkty np oleje nierafinowane i tłoczone na zimno, nasiona itp a mąż kupił wcześniej wyciskarkę.)
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Te z wyższych półek to bardzo porządny i solidnie wykonany sprzęt, każdy szczególik jest dopracowany. Materiały, bardzo wytrzymałe, nie toksyczne, bezpieczne dla zdrowia. Dlatego też są droższe niż dyskontowe pseudo plastikowe wyciskarki.
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Dlatego właśnie w tych lepszych wyciskarkach w odróżnieniu do sokowirówek możesz sobie ustawić jaki chcesz, ewentualnie wymienić sito, a  sokowirówce jest ten efekt piany, niezbyt to lubię
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Nie każdy lubi pić taka papkę, ja np czasem mam ochotę na bardziej muso koktajl a czasami na klarowny soczek i wtedy zmieniam sitko i manetkę i piję jaki chcę.
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Zapomniałam dodać że to są różne modele ale szukaj tych z 2 generacji.
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9

Ja mam na przykłąd coś takiego. Hurom HH2G bodajże. Mąż mi kiedyś kupił i na początku go zbeształam za to że tyle pieniędzy na to wywalił ale służy nam już dobrze od dłuższego czasu i ostatecznie jestem zadowolona z prezentu :) 
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


No nie do końca. Podstawa rzeczywiście podobna ale sam proces wyciskania inny. Lepsze i zdrowsze soki masz z wyciskarki bo nie osiąga takich temperatur podczas pracy jak sokowirówka a soku jest więcej bo sokowirówka mieli te owoce na papkę z której spływa sok a tytaj sok jest wyciskany do cna.
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9


Najlepiej jak będziesz robiła je sama. Nie ma sensu kupować sklepowych bo własnoręcznie wyciskane są o wiele zdrowsze i smaczniejsze do tego możesz sobie robić takie mieszanki składników jakie ci odpowiadają a nie to co masz na sklepowych półkach.
» przejdź do wątku

Trudencja




Dołączyła: 12.01.2016
Posty: 9

Obie diety polegają na przejściu na krótki okres czasu na odżywianie się za pomocą soków. Nie polecam bo to po prostu grzebanie w gospodarce wodnej organizmu. Lepiej by było jakbyś wprowadziła takie soki do swojej diety jako dodatek albo co jakiś czas używała ich w celach detoksu...
» przejdź do wątku