Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Ana83
Ana83




Dołączył: 14.01.2016
Posty: 2


Ja schudłam z pomocą Centrum EQ, które mieści się na ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu. Jak każda kuracja odchudzająca wymagała ode mnie samozaparcia i zdyscyplinowania (nie będę pisać, ze schudłam bez żadnego wysiłku), jednak pomoc personelu, wsparcie i motywacje jakie od nich uzyskałam były dla mnie bardzo cenne i w dużej mierze przyczyniły się do mojego sukcesu. Najbardziej cieszę się z tego, że kompletnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Od momentu rozpoczęcia kuracji wprowadziłam na stałe do mojej kuchni zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki, na czym skorzystała moja rodzina. Polecam zapoznać się z ofertą Centrum na stronie www. 
» przejdź do wątku

Ana83




Dołączył: 14.01.2016
Posty: 2


Ja również korzystałam z pomocy Centrum EQ i jestem bardzo zadowolona. Kurację zakończyłam wynikiem minus 10 kg (takie były założenia). Bardzo szybka zaczęłam widzieć pierwsze efekty, co motywowało mnie do dodatkowej pracy. Dziewczyny są bardzo wyrozumiałe i pomocne, ale kiedy trzeba potrafią także "przycisnąć". Były dla mnie ogromnym wsparciem. Kuracje nie należą do najtańszych, ale naprawdę warto wydać te pieniądze, gdyż jak dla mnie jest to inwestycja w siebie i swoje zdrowie.
» przejdź do wątku