Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika iwonaprazmo
iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7


Przyczyną podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi nie są tłuszcze, ale własnie cukier! Brązowy cukier jest nieco "zdrowszy" niż biały, bo nie jest aż tak oczyszczony i zawiera dodatkowo mikroelementy, ale nie oszukujmy się, nie są to korzyści przewyższające szkodliwość cukru samego w sobie! Tak więc jeśli ktoś ma problemy z podwyższonym cholesterolem to pierwszy co idzie do eliminacji to własnie cukier prosty.
» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7

 Dla mnie prawdziwy HIT!!!

Wystarczy wymieszać następujące składniki:

ok 1/3 szklanki mleczka kokosowego 

czubata łyżka kakao surowe

ksylitol do smaku

wiórki kokosowe - tyle ile potrzeba, aż do uzyskania masy z której można ulepić kulki :D 

» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7


Dobrej jakości suplementy są bardzo ważne w dzisiejszych czasach, ale nawet jeśli będą najdroższe i najlepsze nic nie pomogą jeśli dieta będzie do kitu :P Więc przede wszystkim zdrowa, nieprzetworzona dieta , bez produktów na które mamy nietolerancje pokarmowe, dopiero potem naturalna suplementacja :)
» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7

W większości przypadków tyjemy przez skoki insulinowe we krwi. Niestety reklamy robią swoje i dieta większości Polaków to produkty zbożowe, już nie mówiąc o słodyczach drozdzówkach itd. a te niestety powodują nagły wzrost insuliny we krwi :/ W większości przypadków wystarczy unormować gospodarkę insulinową poprzez dietę i regularny sposób odżywiania :)
» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7


Jak dla mnie wszystko, co wysoko przetworzone można wyrzucić do śmieci :/
» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7


Używając mikrofali można sobie tylko zafundować problemy zdrowotne, nie polecam!!!
» przejdź do wątku

iwonaprazmo




Skąd: Świdnik
Dołączyła: 24.01.2016
Posty: 7

Hej jestem Iwona. Witam wszystkich forumowiczów )
» przejdź do wątku