Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika jaworska99
jaworska99




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.02.2016
Posty: 3


@NutriAdvicerka świetny post! Dzięki za te informację - zastanawiałam się, co dokładnie oznaczało w opisie produktu 'doskonale zbalansowane proporcje kwasów omega 3-6-9'.

 
Z własnego doświadczenia mogę się podzielić naprawdę niesamowitą sprawą!

Córeczka cierpi na atopowe zapalenie skóry (jak jak kiedyś..., a latem jest najgorzej). Smaruję jej zgięcia rąk i nóg małą ilością oleju i zaczerwienia się nie pojawiają! Działa tak samo jak maść z apteki, ale mam świadomość że olej z konopi jest naturalny.

Też chce sobie zamówić olej lniany. Możecie polecić jakiegoś konkretnego producenta? Konopny mam z firmy India Cosmetics, piszą że są producentami i dystrybutorami, więc chyba dobrze kupować u źródła. Powinni mieć najlepszą jakość.

 p.s. Zamówiłam sobie też maseczkę :) Z olejem konopnym, nasionami, olejkiem makadamia i miodem. Przestraszyłam się jak ją zobaczyłam, ale okazała się świetna! Jest w 100% organiczna (ma dość krótki termin przydatności, chociaż może w lodówce wytrzyma dłużej) i tak przyjemnie nawilża i napina mi skórę na twarzy, że szok ;) Jak się skończy będę próbowała zrobić sama maseczkę z oleju, który mam, to chyba będzie moja nowa grzeszna przyjemność (wcześniej z maseczek nie korzystałam) :) 

» przejdź do wątku
:)

jaworska99




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.02.2016
Posty: 3

Hej,

miałyście kiedyś styczność z tłoczonym na zimno olejem z konopi (tak, tak z konopi, ale w pełni legalnym bo to konopie siewne :) )? Czy słyszałyście coś?

Ja ostatnio naczytałam się dość dużo i zamówiłam nawet buteleczkę (ze sklepu India Cosmetics, jeśli można tutaj to napisać). Podobno jest to bogate źródło kwasów omega 3-6-9, witaminy K i antyoksydantów. No i podobno ciekawie smakuje. Wszystko podobno, napiszę jak już dostanę paczkę, ale jestem bardzo ciekawa, czy ktoś z Was miał z tym specyfikiem kontakt :) 

» przejdź do wątku
:)

jaworska99




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.02.2016
Posty: 3

Cześć wszystkim, mam na imię Marta!

 trafiłam na forum, ponieważ w ostatnim czasie, jak wiadomo, kupując jedzenie trzeba uważać, po co się sięga. Mam nadzieję, że znajdę tu ludzi, którzy pomogą mi podejmować dobre wybory :) 

» przejdź do wątku
:)