Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Orita
Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

W moim przypadku, jako, że jestem blondynką, depilacja laserowa odpada. Zdecydowałam się na zabieg Epilfree i powiem Wam, że to naprawdę fajna alternatywa dla lasera - nie tylko dla blondynek. Bo ja jestem po pierwszym zabiegu i już widzę, że włosów odrasta zdecydowanie mniej
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13


Całkiem fajna opcja, ale jednak trochę droga:) Pozostanę przy samoopalaczu, tym bardziej, że w końcu znalazłam taki, który odpowiada mi w 100%. Z St. Moriz (kupuję w Douglasie) - nakładam specjalną rękawicą, dzięki czemu nie ma problemu ze smugami. Kolor opalenizny jest bardzo naturalny.  
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Powiem Wam, że dla mnie hybrydy są odkryciem, bo zawsze miałam problem z odpryskami lakierów, jakoś moich paznokci się nie trzymały;) A hybrydy, też używam Semilaca - wytrzymują spokojnie do trzeb tygodni, później pojawiają się już odrosty. Na pewno ma to związek też z jakością produktów, ja na początku kupiłam zestaw semilac i od tamtego czasu jestem im wierna, bo naprawdę fajnie trzymają się na pazurkach. 
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Rzuciły mi się w oczy ostatnio te posiłki, podczas zakupów w Rossmanie. Czy ktoś z Was miał okazję je wypróbować? Przyznam, że szczególnie rzuciła mi się w oczy wołowina po burgundzku z ziemniakami - pełne danie obiadowe 229kcal, kuszące. 
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13


Gdybym miała kasę, chętnie pojechałabym na takie wczasy
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13


Ja jestem ogólnie wielką fanką herbat. Ostatnio, jako że chcę schudnąć to, co nazbierało się w ciągu zimy, poję herbatę Active burn. W połączeniu z dietą i sportem na pewno pozbędę się wałeczków :) A herbata sama w sobie, bardzo smaczna. Jak to mówią przyjemne z pożytecznym. 
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Ja lubię koktajle i świeżo wyciskane soki. ale wiadomo, ze nie zawsze jest czas na to, żeby to przygotować. Chociaż rano, przed pracą, czy treningiem. Czasem ratuję się wysokobiałkowym koktajlem Smartfood (najbardziej lubię czekoladowy), daje kopa energetycznego na początek dnia. 
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Podpisuję się pod powyższą wiadomością. Nie chodzi o to, żeby się napełniać, trzeba się odżywić - wybierać te wartościowe produkty
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13


Nie dajmy się zwariować, są kalorie i kalorie - ja sięgam po banany bardzo często, ważne żeby nie był zbyt dojrzały
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Jeśli chodzi o smak, to wiadomo, też bardzo lubię ;) No bo kto nie lubi nutelli? 

No ale skład.. tragedia 

» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Też staram się wybierać naturalną witaminę C - w warzywach i owocach
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

No tak, tylko szkoda, że tłuszcze trans znajdują się w tak wielu produktach
» przejdź do wątku

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Jestem tu, bo chciałabym mieć większą świadomość tego, co jem :) Niekoniecznie nazywając to "dietą odchudzającą" 
» przejdź do wątku