Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika sting
sting




Dołączył: 25.09.2016
Posty: 3

Około 3 lata temu też miałem ten problem, szukałem, dociekałem ale w końcu zdecydowałem się pójść do seksuologa. Na wstępie zaznaczyłem, że chciałbym obyć się bez leków i suplementów. Pomogła terapia, dobranie odpowiedniej pozycji podczas seksu i metoda start-stop.

Zanim zaczniemy leczyć trzeba zapoznać się z genezą choroby, przyczynami i możliwymi sposobami leczenia. Czy leczenie na własną rękę ma sens i jest skuteczne tego nie wiem. Ale jeśli ktoś się zastanawia czy warto udać się do specjalisty to na swoim przykładzie odpowiem, że warto. Znacznie łatwiej znaleźć przyczynę i rozwiązanie problemu.

Najskuteczniejsze są leki, ale tak jak napisałem, mi udało się bez nich. Wytrwałość i konsekwencja jest kluczem do sukcesu. Zauważyłem też, że po pokonaniu PW mogę nie tylko dłużej się kochać, ale również seks jest bardziej satysfakcjonujące - dla obu stron, zarówno dla mnie jak i mojej narzeczonej.

» przejdź do wątku

sting




Dołączył: 25.09.2016
Posty: 3

Ostatnio zauważyłem, że mam problem z kontrolą wytrysku. Wcześniej mogłem go opóźnić kontrolując szybkość ruchów, stosując ewentualnie krótkie przerwy, a teraz mi to już nie wychodzi. Życie mam ustabilizowane także stres czy tego typu przyczyny raczej nie wchodzą w grę, przeczytałem, że właśnie złe odżywianie może być tego przyczyną. Staram się jeść zdrowo, no ale wiadomo jak jest, zawartość witamin i minerałów w żywności na przełomie lat ciągle się zmniejsza, także może rzeczywiście zjadam za mało warzyw/owoców. Jak myślicie, dieta może mieć, aż tak duży wpływ na tego typu problemy czy raczej przyczyny szukać gdzie indziej (nie mam pojęcia już gdzie, ale kto wie).
» przejdź do wątku

sting




Dołączył: 25.09.2016
Posty: 3


Mi nie smakują wody smakowe, także gdybym miał tylko wybór pomiędzy tymi dwoma to lipton. A tak to lubię zwykłą wodę mineralną lub niegazowaną + sok z cytryny.
» przejdź do wątku