Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika mikelobera
mikelobera




Dołączył: 06.10.2016
Posty: 2


napisał/a:

 

 Tutaj się zgodzę - pytanie tylko co wybrać? Bo sprzętów na rynku jest mnóstwo, a opinie mają różne. Znalazłam fajną wyciskarkę wolnoobrotową firmy evergreen - wygląda super designersko, a znajomi polecali, bo sprawdziła im się w każdej sytuacji (a robili mnóstwo soków, bo byli jakis czas na diecie sokowej). Robiłam u nich kilka soków i praca z nia była rzeczywiście łatwa, ale chetnie poznam inne opinie - macie jakieś doświadczenia?

» przejdź do wątku

mikelobera




Dołączył: 06.10.2016
Posty: 2


Santek napisał/a:

Osobiście nie jestem zwolennikiem "tanich" wyciskarek. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś sensownego, jak chcesz oszczędzić to jak już znajdziesz dobrą wyciskarkę to spisz sobie jej nazwę i wrzuć w porównywarkę np. http://gyz.pl/ opcja o tyle dobra, że kupisz to samo taniej. Niektóre sklepy działają na marży 200 a nawet 300 % więc jak coś kosztuje 200 zł to u nich płacicie 600, więc warto poszukać sprzedawców, którzy nie muszą aż tyle zarobić. 

 Właśnie ostatnio przymierzam się do wyboru sprzętu - i zgadzam się, że kupowanie niesprawdzonego sprzętu 'po taniu' mija się z celem, bo koniec końców zawsze słaba jakosc wychodzi. Slyszlam dobre opinie o wyciskarkach evergreen - znajomi mi polecili ze wzgledu na super jakosc i niezawodnosc. Ja oglądalam zdjecia (i jak to kobiecie) wpadły mi w oko, bo mają super design. Co wy myslicie?

 

» przejdź do wątku