Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Anitka88
Anitka88




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 06.12.2016
Posty: 4

Olejek arganowy na włosy? kurcze jestem chyba trochę do tyłu :P Ja osobiście stosuje olejek kokosowy nierafinowany do moich przesuszonych włosów i sprawuje się świetnie! Każdego dnia widzę różnicę. Włosy są delikatne w dotyku i łatwo się rozczesują. Kokos robi robotę! :P
» przejdź do wątku

Anitka88




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 06.12.2016
Posty: 4

Witajcie!

 

Ledwo się zarejestrowałam i już zaczynam walić pytaniami D

 Poszukując informacji o witaminach znalazłam wczoraj fajny artykuł na temat naturalnej witaminy C znajdującej się w roślinie o nazwie acerola :

naturaonline.pl/acerola-naturalna-witamina-c

Czy ktoś się spotkał? stosował? jak wrażenia? warto? :> Dodaję że jestem strasznym "chorowitkiem" więc taki zdrowy kop by mi się z pewnością przydał.

 

 

» przejdź do wątku

Anitka88




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 06.12.2016
Posty: 4

Witaj Renato! :) Mam nadzieję że również jak i ja nauczysz się tutaj czegoś nowego. 

 

Miłego dnia 

» przejdź do wątku

Anitka88




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 06.12.2016
Posty: 4

Hej,

Właśnie dołączyłam do forum. Mam na imię Anita i mam 28 lat. Zdrowym odżywianiem interesuje się od kilku lat. Zaczęło się od przejścia na dietę dzięki której zrzuciłam 12 kilogramów! :D Postaram się wrzucić zdjęcia z przemiany na forum. Nawyk do nawyki i tak jakoś zostało.

 

Dołączyłam bo mam wiele pytań ale także trochę wiedzy, mam nadzieję że będę mogła pomóc.

 

Witam wszystkich :) 

» przejdź do wątku