Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika bulta
bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6

Mam konto w ING, ostatnio zauważyłam iż jest możliwość wzięcia kredytu przez system bankowości internetowej. Czy ktoś z tego korzystał? Na jakiej zasadzie to działa? Czy trzeba potwierdzić taką operację osobiście w banku?


 

» przejdź do wątku

bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie dla firmy ? Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą dla firm .Sprawdzałam nawet  ranking kont bankowych  tam jest cale zestawienie kont i zastanawiam się nad PKO BP jak uważacie dobry bank ?

» przejdź do wątku

bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6


Wydaje mi sie, ze warto tez jest zapytać siebie o to czy studia są nam faktycznie potrzebne w zawodzie który chcemy wykonywać Wiem, że można zrobić szkołę policealna jako np. charakteryzatorka. Ten rynek wymaga przede wszystkim umiejętności!


 

» przejdź do wątku

bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6


Witaj! Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.

» przejdź do wątku

bulta




Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6

Witam Was! Poradźcie mi gdzie  najlepiej zrobić badania na cukrzycę bo czuję się bardzo źle , jestem osłabiona od jakiegoś czasu nie mam siły i chęci na nic . Muszę skonsultować się z lekarzem i zrobić też podstawowe badania i swoją droga także badania na cukrzycę. Kto robił takie  badania?

» przejdź do wątku