Nikt Ci tak nie odpowie na pytanie ile powinnaś jeść, ze swojej strony mogę dać Ci kilka wskazówek bo wydaje mi się że jesteśmy podobne i prowadzimy podobny styl życia. po pierwsze jeśli w pracy nie masz możliwości zjedzenia obiadu to jedź co dwie -trzy godziny przekaski typu owoce, warzywa, płatki owsiane. Wiem, ze czasem jedzenie marchewki jest niewygodne i głośne - chrupanie no i nie w kazedej pracy można sobie na to pozwolić, ja radze sobie z tym w ten sposób, że wyciskam sobie w domu owocowe i warzywne soki wiec dostarczam do organizmu potrzebne witaminy. Tylko nie daj się nabrać - mozna kupić takie soczki w sklepach ale one często mają w składzie cukier abo inne wspomagacze, a z kolei kupowanie tych wyciskanych na miejscu to obłęd ja płaciłam po 10 zł za maly kubeczek, a taka już na prawdę dobra wyciskarka np. indukcyjna wolnoobrotowa wyciskarka FE2000I jest za jakieś 1500 zł - trzeba tylko sprawdzić w kilku sklepach. Poza tym nie daj się nabrać na cudowne tabletki, które sprawia, ze schudniesz, no i nie jedz na noc. Ja u siebie widze, że posiłki po 18 sa zabójstwem dla mojej figury. 
» przejdź do wątku
Z dnia na dzień bądź silniejsza!