Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

«   | 1 | 2 |  

powrót
Wszystkie posty użytkownika brette
brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Beauty Tower. Porządne centrum medyczne. Maja w nim bardzo wiele róznego rodzaju zabiegów. Między innymi:

endermologię

fale radiowe

liposukcję ultradźwiękową

kriolipolize

karboksyterapię

 Powinni Ci na miejscu doradzić co będzie miało najlepsze rezultaty w Twoim przypadku.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Ostatnio zaprojektowałam sobie własną torebkę. Projektowałam w sklepie Megakoszulki. Polecam zajrzeć, można tam stworzyć prawdziwe cuda

 A jesli nie macie inwencji twórczej to oczywiśćie można kupić sobie już gotową torebkę:

 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Czy ktos może orientuje się gdzie w Krakowie można zapisac sie na zabieg botoksu? I ile to może mniej więcej kosztowac? 

Czy boli?  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Chodze i bardzo je lubię bo pasują na każdą okazję:

po domu

na spotkanie ze znajomymi

do pracy

zamiast kurtki na T shirt

Ogólnie jak sama zauważyłaś jeans wraca do łask. Ostatnio pokusiłam się o jeansowy total look.Czyli jeansowe spodnie plus jeansową koszulę.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Wiecie jaki jest najlepszy preparat? Zdrowe odżywianie się na co dzień. Jedzenie dużej ilości owoców i warzyw, które są źródłem naturalnych witamin. Witaminy takie o wiele lepiej wchłaniają sie niż te zawarte w tabletkach....

Proponowalabym również poczytać sobie o oleju konopnym, który ma bardzo dobre działanie na organizm: konopnymarket.pl/Olej-konopny-CBD

Olej CBD zawiera liczne olejki eteryczne oraz bogactwo witamin i składników mineralnych m.in.: witaminy E, B1, B2, K, fosfor, magnez, potas, sód, 

Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych

Udowodniono naukowo, że CBD jest skuteczne w terapii chorób Parkinsona, Alzheimera, cukrzycy, astmie, reumatyzmie, padaczce, stwardnieniu rozsianym, białaczce i depresji 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Hej laski. Z jakich sposobów depilacji korzystacie? Co jest Waszym zdaniem najlepsze? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Proponowałabym raczej wrzesień:

mniej turystów

jest spokojniej i często o wiele taniej

pogoda w ostatnich latach była bardzo ładna )

Wynajmijcie sobie najlepiej jakiś apartament w Zakopanem. Miejscowość z tych, tkóre tutaj wymieniłaś ma najwięcej atrakcji. I mozna sobie tam zorganizować czas nawet jak pogoda nie dopisuje.  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Prywatnie czy na fundusz? Na fundusz raczej ciężko będzie Ci kogoś takiego znaleźć ( ba... nawet trudno będzie się zapisać ponieważ obecnie mozńa się dostać jedynie ze skierowaniem).

Prywatnie polecałabym dopytać się kiedy terminy na wizyty ma pani doktor Lidia Rajzer. Pracuje w gabinecie na Borkowskiej.Pani doktor z bardzo dużym doświadczeniem. Powinna Ci coś doradzić w sprawie problemów skórnych.  

Daję kontakt na stronie: drlidiarajzer.pl/tradzik/ 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Cześć. Ciekawi mnie jakie macie nastawienie do ubezpieczeń na życie. 

Warto jest sobie coś takiego wykupić czy jednak jest to drogie rozwiązanie?  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Owszem. Ludzie stają sie z roku na rok coraz bardziej świadomi tego co jedzą. Sklepy to dostrzegają tak więc w wielu marketach można zobaczyć polki z jedzeniem ekologicznym. Największy dział tego typu jest chyba w sklepach Netto. Gdzie sama kupuję takie jedzenie Plusem jest również fakt,że maja tam dużo promocji ( ostatnio kupowalam banany z plantacji bio w cenie 4 zł za kilogram.....).

 Jeśli chodzi o pólprodukty ekologiczne to polecam czytać skład i ilość kalorii.... Bo moze się okazać,ze mają ich więcej niż sądzimy. Ekologiczne nie równa się dietetyczne. Pamiętaj o tym.  

 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Sex elixir. Nie wiem czy kiedykolwiek probowałas hiszpańskiej muchy ale sama podchodziłam do tego z dużą dawką podejrzliwości ale mąż kupił na walentynki i okazało sie,ze to naprawdę działa i polepsza ochotę na seks!

 Normalnie czulam sie jak nastolatka ) 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Szukam dobrej przychodni, w ktorej mogłabym zapisać się do lekarza rodzinnego Kogo polecicie? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Co jest Waszym zdaniem lepszym materiałem na blat do łazienki? Naturalny kamień czy może tworzywo? Co macie u siebie? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Kupilam sobie skórzana kurtkę.Doradzicie jak sie pierze taką kurtkę? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Na fundusz?

Prywatnie?

Aktualnie mogę Ci polecić neurologa jedynie prywatnie. Wybierz się do Balumedu na Wilanowie. Pracuje tam pani Malinowska Krystyna. Bardzo dobra specjalistka od neurologii dziecięcej. Wyspecjalizowna także w neurologicznej ocenie rozwoju niemowląt i dzieci, w tym noworodków urodzonych przedwcześnie. Warto jest zapisać sie do niej jednak wcześniej bo pomimo,że przyjmuje prywatnie to ma bardzo wielu pacjentów.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Zdecydownie warto! Sama przeszłam przez wiele możliwości wybielania zebów. Próbowałam nakładek wybielających i pasków wybielających. Jednak nic nie zadowolalało mnie. Mam przebarwienia na zebach spowodowane kawą i nie mogłam się ich pozbyć.

 Za to wybielanie u dentysty naprawdę dało radę. Zęby o wiele bielsze niż jak wtedy kiedy próbowałam domowymi sposobami. Tak wiec jeśli mozesz sobie finansowo na coś takiego pozwolić to naprawdę warto.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Zapisz się na Radzikowskiego Jest tam bardzo dobra klinika doktora Ziętka. Oczywiście prywatnie. Nie jest to moze najtańsze miejsce, ale po pierwsze wstawiają tam najlepsze wypełnienia.Po drugie biorą się za leczenie nawet tych najtrudniejszych przypadków.

 Po trzecie wstawione przez nich wypełnienia nie wypadają. 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Jakie macie sprawdzone sposoby, ulubione aktywności fizyczne i ćwiczenia, które pozwalają wam mieć zadbaną sylwetkę? Sama dieta wiadomo nie zapewni najlepszych rezultatów a  w połączeniu z treningami może jednak zdziałać cuda.
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Słuchajcie jakie będą teraz najmodniejsze torebki wiosna/lato 2018? 
Chciałabym sobie jakieś zamówić.

Liczę na fotki!

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Nie lepiej będzie wybrać się do szkoły policealnej? Da Ci to dobry dyplom, poza tym w ciagu dwóch lat nauki będziesz mogła nauczyć się o wiele więcej niż w ciągu kilkudniowego kursu. O wiele łatwiej będzie Ci znalelźć pracę w gabinetach kosmetycznych. Będziesz miała rownież większa wiedzę na temat zabiegów kosmetycznych jeśli będziesz chciała założyć coś swojego.

 Taki kierunek w Rybniku ma na przykład szkoła Atut.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Chciałabym wydrukować do mojego zakładu pracy ulotki :) Tak aby inni dowiedzieli się o mojej pracy. Gdzie to zrobić? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Chodzę regularnie dwa razy do roku. Jesienia oraz wiosną kiedy chcę ożywić cerę i jednocześnie wiem,ze intensywne słońce nie będzie miało na nią takiego mocnego wpływu ( jest to najlepsza pora roku do wykonywania własnie tego zabiegu)

 Polecam. Może nie jest to tanie rozwiązanie ale daje bardzo dobre efekty. Twarz jest odżywiona, ładniejsza, żywsza. Poza tym mozna usunąć zabiegiem te mniejsze zmarszczki.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Madera jest faktycznie przepiękna. Cudowne krajobrazy,. Jednak minus tutaj jest taki,ze miejsce to jest bardzo drogie. Jedynie zimą można tam polecieć w miarę dobrej cenie i to jeśli uda Ci się zabukowac sobie jakieś niedrogie bilety. 

 Ze swojej strony polecam również i nasze polskie morze. Po pierwsze jest nadal ciepło ( polska jesień jest ładniejsza w ostatnich latach niż wiosna). Po drugie będzie taniej i mniej turystów tak wiec będzie można wypocząć spokojniej. W Jastrżebiej Górze jest przyjemny hotel Astor, z wbudowanym basenem. Świetne miejsce, szczególnie na wypoczynek z dziećmi.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

No coż. Najtrudniej jest schudnąc właśnie z brzucha. Szczególnie jeśli jestesm posiadaczami typu sylwetki jabłko, w którym największy jest wlasnie brzuch ( sama mam taki typ sylwetki i pomiimo, ze nie jestem jakaś tam gruba to brzuch mam spory).

Najlepiej jest ćwiczyć. Z naciskiem na ćwiczenia na brzuszek. No i można również zdecydować się na liposukcję ( która usunie tłuszcz z wybranej przez nas okolicy ciała).

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Wiele osob pisze tutaj o słodzikach. Jednak słodziki na dłuższą metę równiez nie są takie dobre. Nie tuczą ale zawierają w sobie często wiele szkodliwych związków.

 Z naturalnych substancji słodzacych polecam:

Ksylitol

cukier kokosowy

Erytrol

 

Słodzą bardziej niż cukier ale nie mają takiego negatywnego wpływu na organizm.

  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Polecam nasz tradycyjny olej rzepakowy. Zaiwera w sobie bardzo wiele nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

 Drugi olej jaki jest bardzo zdrowy to olej lniany ale nie ten tani supermarketowy. Ale ten tłoczony na zimno. Smażyć się na nim raczej nie da, ale do sałatek czy do chlebka super!

Zdrowotnie warto jest również spróbować oleje z ostropestu i czarnuszki. Można zamowić w internecie w aptekach i sklepach ze zdrową żywnością

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Wiem, że na rtg trzeba mieć skierowanie ale jak jest z usg brzucha? Również muszę mieć? Bo chciałabym zrobić prywatnie
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Lubi hmm;

seriale

wędkować ( ale z tego to na pewno nic nie kupię bo sie na tym nie znam)

 Jakie macie pomysły na prezenty?  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Ponoć tak jeśli jednak kaszel jest mokry to polecałabym środki typu:

Flegamina

ervil

ewentualnie kapsułki Herbitusan

Które pomogą odkrztusić to co zalega nam w gardle.Dzięki temu nasz stan znacznie się poprawi. W aptekach jest tego bardzo dużo.

 Jeśli jednak macie problem z kaszlem suchym to najlepiej jest wybrac się jednak do lekarza.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Moim zdaniem piękna cera to skutek ogólnej pielęgnacji i dbania o nią:

 zdrowego odżywiania sie

picia duzej ilosci wody

oraz odpowiednich kosmetyków ( warto jest czytac składy, na początku może się to wydawać bardzo skomplikowane ale w koncu okazuje się,ze nie jest....).

 No i polecam szarpnąć się raz na jakiś czas na jakiś zabieg kosmetyczny. Super efekty daje na przykład mezoterapia, za pomocą której mozna znacznie głębiej wprowadzić odżywcze składniki.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Czy warto iść do policelanej na opiekuna medycznego? Jak z pracą? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Z tych naturalnych:

maseczka z jajka

nafta kosmetyczna

ewentualnie olejowanie włosów ( polecam poczytać sobie o olejach tak aby dobrać ten najlepszy dla nas)

 Z firm kosmetycznych polecam insight. Najlepsze kosmetyki z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



To o czym pizesz to jest sushi. Sashimi to co innego. Jest to kawałek ryby czy też owoców morza. Oczywiście bardzo świeżych. Maczanych w sosie sojowym. A zawijane rybki w ryż oraz w wodorosty to włąsnie sushi )

 Proponowałabym obejrzeć sobie kilka filmów na youtubie. Wbrew pozorom przygotowanie takiego własnie sushi nie jest niczym trudnym a frajda z tego niesamowita ( przynajmniej sama bardzo lubię takie specjały robic).

 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Under Armour. Dobra firma, znana, istnieje już od wielu, wielu lat. Są to już specjalistyczne ubrania, wykonane z o wiele lepszych tkanin niż to co jest dostępne w sieciówkach. Wybiera je wielu sportowców. Oczywiście cena jest o wiele wyższa, ale warto jest polować na promocje, Na promocjach można kupić sobie takie ubrania o wiele taniej Polecam jednak wybierać te autoryzowane sklepy bo tylko kupując w takich właśnie miejscach masz pewność,ze to co kupujesz jest oryginalne a nie jest podrobką.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Dużo zależy od gabinetu ale cena takiego zabiegu to od 5000 zł w górę. Taniej nie polecam, lepiej jest wybrać się do gabinetu w którym znają sie na takich włąsnie zabiegach tak aby nie zrobić sobie krzywdy  ( jeset to jednak poważniejszy zabieg). Cena ustalana jest indywidulanie ponieważ wszystko zalezy od kobiety, od rejonu, z którego mamy się pozbytac tłuszczu.

 Polecam umówić sie na konsultację i powinni Ci wszystko w temacie wyjaśnić.

 Pozdrawiam.  

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Wstawienie sobie implantu to w zasadzie jedyny sposób na odzyskanie swojego starego uzębienia w sytuacji kiedy je straciliśmy. Tak więc jesli możesz sobie finansowo pozwolić to jak najbardziej warto!

O cenę dobrze jest się spytać w gabinecie stomatologicznym Implanty są wstawiane w koncu wieloma różnymi sposobami, I to lekarz stomatolog powinien dobrać nam ten najodpowiedniejszy system.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Probował ktoś? Jak wrazenia? Myślicie,że warto jest spróbować? 
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Sama wiele razy zamawiałam w aptece internetowej i zamówienie leków w takiej aptece nie różni się wcale od kupna ich stacjonarnie. Takie apteki równeiż muszą mieć swoje stacjonarne placówki i są tak samo badane jak stacjonarne. Tak wiec jesli możecie poczekać na jakiś lek dzień czy dwa to warto bo jednak jego cena będzie niższa w necie ( nawet jeśli wliczy się koszt zamówienia)

 Polecam rodzinę zdrowia. Spora platforma zamówień, można kupić tam praktycznie wszystko ( od leków na recepte, po suplementy, a kończąć na zdrowej żywności). 

 Sposobów odbioru zamówienia jest również duzo. Od kuriera, po odbiór we wskazanej aptece.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Na pewno:

unikanie używek ( papierosów i alkoholu)

zdrowa lekka dieta

zrezygnowanie z produktów z dużą zawartością tłuszczu oraz smażonych

Jeśli wątroba jest bardzo obciązona to mozna zastanowić sie nad wprowadzeniem jakiegoś wspomagającego suplementu.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Oczywiście,ze są. Operacje takie nie są wcale tak rzadko przeprowadzane.Z tego co wiem to jest również możliwośc wykonania operacji na narodowy fundusz zdrowia, ale muszą być wtedy ważne wskazania medyczne. Na przykład od ortopedy. 

Jak najbardziej mozna się na taką operację zapisać prywatnie. Przed zabiegiem każda pacjentka powinna umówić się na wizytę konsultacyjną, tak aby lekarz ocenił możliwośc przeprowadzenia zabiegu.Oraz ewentualnie zlecil badania, które trzeba przed zabiegiem zlecić. 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Kochana ja większość firanek piorę samodzielnie.Pranie firanek w pralni jest drogie, tak wiec oddaję do niej jedynie delikatną koronkowa firankę, którą mam w sypialni. Resztę już nie.

Firanki wstawiam do pralki na standardowy program prania, ale w temperaturze nie wiekszej niż 40 stopni. Jesli temperatura jest wyższa to mogą powstać na nich nieładne plamy.

Już uprane firanki wieszam bezpośrednio na oknie. I tam sobie schną ( dzieki temu nie muszę ich prasować).

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Polecam chociaż tak jak kolezanka uwazam,że warto jest wybrać odpowiedni laser. Spradziłam sobie ostatnio z ciekawości ofertę salonów kosmetycznych w moim mieście i większość posiada u siebie urządzenie ipl, które nie daje realnej depilacji. Moja kolezanka była na czymś takim i powiedziała,ze ją bolało i nie była zupełnie zadowolona z zabiegu (

Sama chodziłam we wrześniu na light sheer, co szczerze polecam ponieważ efekty super. Nie mam obecnie żadnych włosków co jest mega wygodne. Depilowałam okolice bikini i nie muszę się teraz wstydzić wizyty na basenie.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Oj sama wiem jaki jest to ból i jak nieprzyjemne są wrzody. Jak miałam pierwsze ataki to wydawało mi się normalnie,ze umieram.

 Polecam poczytać sobie o tym jakie składniki warto jest sobie odpuścić jak ma się wrzody a jakie można spokojnie jeść. 

 Sama najgorzej sie czulam jak piłam soki owocowe, które zawieraly w sobie soki drażniące ściany żołądka

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Kiedys nie mogłam się przekonać do wody, ale jest to w sumie kwestia przyzwyczajenia. Na początku może byc trudno ponieważ taka ilośc wody może się nam wydać niemożliwa do picia jednak tak jak pisałam to jedynie przyzwyczajenie. Potem nie będziecie sobie wyobrażali dnia bez szklanki wody.

 Warto jest wybierać albo wodę mineralną butelkową albo zastanowić się nad zamontowaniem sobie w domu specjalnego filtra. Dzieki temu woda będzie przyjemniejsza.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Mam poduszkę zdrowotną chociaz ma zupełnie inny kształt niż ta. Niestety ale o takiej nie mogę Ci wiele napisać bo po prostu nie wiem czy jest dobra czy nie...

Moja poduszka jest ortopedyczna i podpiera szyję jak i głowę.Dzięki temu nie budzę się z bólami głowy i szyi jak to było w przeszłości.

Materac i poduszki mamy od sembelli i szczerze polecam, bo jakość naprawdę ok.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Sama wypróbowałam chyba wszystkie metody domowego wybielania zębów. Niestety ale paliłam przez dłuższy czas i to odbiło sie na wyglądzie moich ząbków.... Polecam odpuścić sobie te wszystkie sklepowe pasty wybielające i paski poniewaz nie dają dobrego efektu i zastanowić się nad wybielaniem w gabinecie stomatologicznym/

Mozna wybielić w taki sposób:

nakładkowo

lampa beyond

 Sama wybielałąm tym pierwszym sposobem i róznica niesamowita.

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Warto jest zastanowić się nad tym co stres u nas powoduje i wyeliminować przyczynę. Sama zauwazyłam,ze denerwują mnie ludzie. Ale obecnie staram się już nimi tak nie przejmować jak kiedyś. Po prostu doszłam do wniosku, że nie będę narażała swojego zdrowia przez głupotę innych ;)

 Nie wiem czy wiecie, ale często stres jest spowodowany niedoborem mikroelementów takich jak magnez. Wystarczy suplementacja abyśmy czuli się lepiej 

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Jest to nakłuwanie skóry za pomocą urządzenia, które przypomina długopis. Dzieki temu mozna dotrzeć w okolice w których tworzą się duże przebarwienia ( głębokie) oraz mniejsze zmarszczki. MOim zdaniem jest to jeden z lepszych sposobów na pozbycie się takich problemów. Kilka sesji jest skuteczniejsze od peelingów medycznych.

 Warto jest jednak poszukać dobrego i sprawdzonego gabinetu, w którym znają się na takich zabiegach.  

W Krakowie polecam Mtt estetica

» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Na fundusz trzeba mieć skierowanie. Lekarze wcale tak chętnie tego skierowania nie daja i często trzeba długo czekać. Tak więc jestem zdania,że warto jest się już wybrać prywatnie Szczególnie,że nie jest to jakieś bardzo drogie badanie. Polecam zapisać się do Prima Med
» przejdź do wątku

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Owszem. Jest to jeden z najskuteczniejszych środków do zwalczania candydozy. Ogranicza przerost grzybów.Ma również pozytywne działanie jeśli chodzi o funkcjonowanie jelit. Suplementacja ma wiele plusów, ale musisz pamiętać, że aby było działanie trzeba przyjmować tabletki przez dłuższy czas. Minimum 2 tygodnie. 

A i skuteczność tego środka jest potwierdzona badaniami naukowymi.

» przejdź do wątku

«   | 1 | 2 |