Dzisiaj jest: Wtorek, 23.04.2024 Imieniny: Jerzego i Wojciecha



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne


powrót
Wszystkie posty użytkownika Beata27
Beata27




Dołączyła: 24.04.2009
Posty: 2

Czesc Zanetko. Ja tez stosuje Reduxil. W sumie pierwszy raz o nim uslyszalam od kolezanki. Potem popytalam w aptece i zaczelam stosowac. W miesiac schudlam juz 5 kg. Moja motywacja to chęc podobania sie pewnemu chlopakowi!!! tak swoją drogą najlepsza motywacja na swiecie by schudnac :). Przynajmniej dla mnie. Reduxil jest wydajny (opakowanie starcza na miesiac), dobrze sie po nim czuje. POdobno nie ma po nim efektu jojo, a co do tluszczyku to zrzucilam m.in. z bioderek (1,5 cm mniej!!!)!!! co wczesniej mi sie kompletnie nie udawalo mimo cwiczen. Pozdrawiam. Ja jestem bardzo zadowolona. Zauwazylas, ze skora jest bardziej jedrna??? Mnie zostal jeszcze miesiac kuracji. Idealem jest zrzucenie kolejnych 5 kg ;). Juz nigdy wiecej meczacych diet. Jestem za wygodna na to. A tak lykam tylko 2 tabletki dziennie- jedna rano, druga na noc i chudne ;). Przyznam, ze troszke cwicze, ale bez obłędu.. Naprawde fajny srodek, szkoda, ze tak malo sie o nim slyszy
» przejdź do wątku

Beata27




Dołączyła: 24.04.2009
Posty: 2

Czesc. Chcialabym schudnac jeszcze 5 kg. Nie wiem czy mi sie uda, tym bardziej, ze juz przez ostatni miesiac schudlam 5 kg. Stosuje Reduxil, dzieki niemu udalo mi sie zrzucic te 5 kg, bo wczesniej i cwiczylam a dieta "mniej jesc" tez mi od dawna towarzyszy i w zasadzie to waga stala w miejscu. Teraz chcialabym jeszcze zrzucic kolejne 5 kg.. nie wiem czy mi sie uda, zostal mi jeszcze miesiac kuracji. Na razie jestem bardzo zadowolona. zrzucilam (udalo mi sie nawet jakis 1,5 cm z bioder) a lykam tylko 2 taletki dziennie- jedna rano, druga na noc. Opakowanie starcza na 2 miesiace. Mysle , ze bardzo fajny suplement. Szkoda, ze tak malo sie o nim slyszy. U mnie kolezanki w pracy juz wszystkie stosują..heh :).. podobno nie ma po nim efektu Jojo, ale to bede mogla potwierdzic po zakonczonej kuracji, czyli jeszcze miesiac ;). Czuje sie doskonale. no i skora jest taka barzdiej jedrna. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki za moje kolejne 5 kg ;)
» przejdź do wątku